Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Zemin kaplama bir işyeri, spor salonu, otopark, avm yada ev gibi yaşam alanları için önemli olan bir işlemdir. Bu işlemlerin uzun süre dayanabilmesi için sağlam ve her türlü şarta uyumlu bir şekilde yapılması gerekmektedir.

 Kocaeli Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

Özellikler zemin kaplamalarının baş düşmanı olan su veya sıvı maddelere karşı dayanıklı malzeme kullanılması kaplama yapılan zeminin uzun süre dayanmasını sağlamaktadır. bunun içinde en dayanıklı malzeme epoksi boya denilen malzemedir.

Epoksi bir tür yapıştırıcı madde olan reçine türü bir kimyasal malzemedir. Suya ve aside dayanıklı bir malzeme olması boya, kaplama ve dekoratif yapılarda kullanımını artırmıştır. Kocaeli gebze plastikçiler OSB bölgesinde faaliyet gösteren epoksi center 1998 yılından beri faaliyette olan bir epoksi zemin kaplama ve epoksi boya firması olarak dikkat çekmektedir.

Firma marmara bölgesinde Fabrika, otopark, ev, işyeri, okul, avm gibi alanların epoksi zemin uygulamaları alanında hizmet vermektedir. Epoksi ile yaşam alanlarınızı standart bir görünümden çıkartıp sağlam ve renkli yapılara dönüştürebilirsiniz.

 Kocaeli Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

Epoksi boya özelikle son dönemlerde tercih edilme oranı yüksek bir yapı ve kaplama mazlemesi olarak dikkat çekmektedir. Yapıştırıcı ve tutucu özelliği ile yapıların daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca kolay temizlenme ve antibakteriyel özelliği sayesinde bir çok kişi tarafından birinci öncelik olarak kullanılmaktadır. Sizlerde her türlü kaplama ihtiyaçlarınız için kaliteli malzeme ile hizmet veren uygun fiyatlı epoksi center ile iletişime geçebilirsiniz.

Epoksi aslında bir nevi yapıştırıcı madde olarak kullanılan bir kimyasal reçinedir. Özellikle 90lı yılların sonundan 2000 li yılların başından itibaren özellikle dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaya başlanılan epoksi boya suya, aside ve alkaliye direnci çok iyi olması sebebiyle giderek artan bir kullanım alanına sahiptir. Bu kadar dayanıklı bir madde olan epoksi zemin kaplama alanında da sıkça kullanılmaktadır. Epoksi zemin zamanla direnç özelliğini yitirmez bu sebeple de uzun yıllar dayanıklılığını korur.

 Kocaeli Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama       

Kocaeli Gebze güzeller osb bölgesinde bulunan EpoksiCenter bu alanda 22 yıldır deneyimi ile ev ve işyerleri için epoksi zemin kaplama hizmeti vermektedir. Alanında uzman ekibi ile kaplama yapılacak alanda yapılan çalışmalar neticesinde zemine en uygun epoksi uygulaması seçilerek önce zemin düzleştirme çalışması yapılarak, güzelce temizlenen bir zemin üzerine epoksi kaplama işlemi uygulanmaktadır.

 Kocaeli Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

Epoksi center Kocaeli Gebze güzeller OSB de bulunan merkezinden kocaeli ve bölgesindeki illere hizmet vermektedir. Anlaşmalı olduğu firmalar ile edindiği uygun epoksi malzemeleri ile uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı yürütmektedir. İş yerleri, okullar, spor salonları ve otopark gibi alanlar ile evlerde yapılacak tüm epoksi boya işlemlerinize profesyonel bir çözüm sunmaktadır.

Epoksi boyalar kir tutmama ve antibakteriyel özelliği sayesinde temizlik konusunda da çokça tercih edilmektedir. Özelikle içinde bulunduğumuz dönemde iş yerleri ve okul gibi kalabalık ortamla tarafından bu özelliği açısından sıkça tercih edilmektedir.

EpoksiCenter firması Kocaeli bölgesinde de hizmet vermektedir. Kocaeli Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde de profesyonel hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Epoksi zemin kaplama konusunda çok fazla şirket bulunmamaktadır. Buna rağmen epoksi zemin kaplama ihtiyacı olan kimseler güvenilir bir şirket bulmak konusunda zorlanmaktadır. Bu noktada ihtiyaç duyan kişilerin karşısına güvenilir bir firma olarak Epoksi Center çıkar. Epoksi Center hem epoksi zemin kaplama hem de epoksi boya konularında hizmet vermektedir.

 

Kocaeli Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi Center firması zemin uygulamaları konusunda uzman bir ekiple çalışır. Zeminin yapısına yaparak farklı çözümler ve uygulamalar üretmektedir. Aynı zamanda tüm epoksi zemin kaplama işleri uzun ömürlü olmaktadır. Epoksi alanında Türkiye’deki pek çok ilki Epoksi Center gerçekleştirmiştir. Bu yüzden de alanının öncü firmasıdır.

Epoksi Center Kocaeli Gebze Dilovası OSB bölgesinde hizmet vermektedir. Eğer ihtiyaç duyduğunuz bölge burası ise Epoksi Center size destek verebilmektedir. Ayrıca istendiği takdirde Türkiye’nin her noktasına hizmet götürebilmektedir. Epoksi zemin kaplama uygulamaları ile ilgili ihtiyaç duyduğunuzda Epoksi Center’a başvurmanız iyi hizmet almanız için yararınıza olacaktır.

 

 Kocaeli Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi Center’ın hizmet alanı oldukça geniştir. Fabrika ve otopark yol çizgileri ve boya ve tadilat işleri de yapılmaktadır. Aynı zamanda kaliteli epoksi boya uygulamaları da yapmaktadır. Bazı alanlar için şeffaf epoksi uygulamaları daha iyi olurken, bazı alanlarda ise epoksi boya uygulamaları daha iyi olmaktadır. Şeffaf epoksinin kullanım alanları hastane, otopark, alışveriş merkezi gibi alanlardır.

EpoksiCenter firması İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet vermektedir. Ergene 2 Organize Sanayi Bölgesinde de profesyonel hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Epoksi kaplamalar, otoparklarda, alışveriş merkezlerinde, iş yeri ve ofislerde, depolarda, spor salonlarında olmak üzere daha birçok alanda uygulanabilmektedir.

 

Epoksicenter firması, uzun yıllardan bu yana epoksi zemin kaplama sektöründe olup en kaliteli malzemeleri en doğru şekilde kullanmaya özen göstererek hizmet vermektedir.

 

 Ergene 2 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi Center, bir çok alanda zemine başarılı imzasını atmış ve Ergene’de de hizmetlerini kusursuz bir şekilde sürdürmektedir. Ergene 2 Organize Sanayi Bölgesi epoksi zemin kaplama, her türlü zemini kusursuz hale getirmeye hazır profesyonel ve işinde uzman bir ekip ile kısa sürede bambaşka bir mekan yaratmaktadır.

 

Beklenilen ne ise hizmet olarak o sağlandığı için müşteri memnuniyeti konusunda zirvedeyiz. Eski zeminde yer alan kırık çatlak gibi düzeltilmesi gereken noktaları hızlıca düzelterek zeminin ömürlük olmasını sağlıyoruz. Her türlü ev, iş yeri ve ofislerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, kamu binalarında epoksi zemin uygulaması yapılabilmektedir. Uzman kadromuz bu alanda iyi eğitilmiş oldukça donanımlı bir ekiptir.

 

 Ergene 2 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Firma, sadece zemin kaplama yapmakla kalmayıp, profesyonel ekibi ile ayrıca epoksi ile kaplı mekanların epoksi boya işlemlerini de yapmaktadır. Epoksi boya işlemi oldukça uzun ömürlüdür. Epoksi boya işleminde arzuya göre boyalar ile değiştirilebilmektedir.

 

Epoksi boya işlemi, geri dönüşü olmayan bir uygulama değildir. Gün geçtikçe talebi artan epoksi boyama işlemi, epoksicenter bünyesinde hizmet veren Ergene 2 osb  çalışmalarına hızla ve özenle devam etmektedir. Daima müşteri memnuniyeti arzusunda olan Epoksi Center, siz değerli müşterilerinin talepleri ve arzularına istinaden çalışmalarını sürdürmektedir.

Birçok organize sanayi bölgesine hizmet veren EpoksiCenter Firması Velimeşe Organize Sanayi Bölgesine de kusursuz hizmet sunmaktadır. Epoksi, termosetler kümesinden yapıştırıcı özelliği olan bir kimyasal reçinedir. Suya, aside ve alkaliye karşı direnci çok fazladır, zaman geçse de yapışkan direnç özelliğini yitirmez.

 

Epoksi Nerelerde Kullanılır?

 

Epoksi, Zeminlerde kaplama olarak, Boya olarak ve osb olarak kullanılabilir

 

Velimeşe organize sanayi bölgesinde hizmet veren firmamız, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sağlar. Epoksi kaplamalar, alışveriş merkezlerinde ve bunları. otoparklarında, hastanelerde, iş yerlerinde, spor merkezlerinde ve bir çok alanda kullanılabilir.

 

 Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplama firmamız epoksicenter tarafından kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Epoksi zemin; toz tutmama özelliği sayesinde hızlı ve kolay temizlenebilir olması, su geçirmemesi ve uygulanabilirliği bakımından en çok tercih edilen zemin kaplamadır. Uyguladığımız epoksi zemin kaplama antibakteriyel özelliği sayesinden hijyen sağlar ve bulunduğu ortama şıklık katar. Epoksi zemin yenilemeleri veya tamirleri de firmamız tarafından hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

 

 Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi zemin kaplama yanında epoksicenter olarak epoksi boya hizmetini de sunmaktayız. Uygulayacağımız epoksi zemin kaplamaları dilediğiniz renk seçenekleri ile renklendirilebilmektedir. Uygulayacağımız epoksi boya öncesi zeminde gerekli temizlikler titizlikle yapılmakta olup, yenileme veya tamir gerektiren noktalar da yenilenerek, zemin boyaya hazır hale getirilir. Firmamızın uzman kadrosu tarafından gerekli boya işlemleri kalitesinden ödün vermeden en kısa sürede yapılmaktadır.

 

Epoksi kaplama ve boya yanında Velimeşe osb hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

 

Osb’lerkolay uygulanabilen bir malzeme olduğu için oldukça tercih edilen bir malzemedir. Zımparalama gerektirmeyen, çevre dostu bir üründür. Ahşağ bir malzeme olması sebebiyle bulunduğu ortama doğallık katar.

 

www.epoksicenter.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya 0212 853 40 55 numaralı telefondan numarasından bizlere ulaşarak her türlü sorunuza çözüm sağlayabilirsiniz.

Birçok organize sanayi bölgesine hizmet veren EpoksiCenter Firması Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesine de kusursuz hizmet sunmaktadır. Hizmetlerini en iyi ve kusursuz bir şekilde yapan Ergene epoksi zemin kaplama, her alanda başarılı olduğunu ispatlamıştır. Sorunlu olan tüm zeminleri en iyi ve en güzel şekilde hazır bir hale getirmektedir. İstediğiniz mekanı istediğiniz şekle sokuyor. Zamandan da tasarruf ederek müşterilerinin istekleri doğrultusunda en iyi hizmetini de sunmaktadır.

 

Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplamaların kullanım alanları oldukça geniştir. Kusurlu bulunan her alanı epoksi zemin kaplama ile kaplayabilirsiniz. Özellikle en çok kullanımı tercih edilen yerler arasında hastaneler, spor salonları, parklar, oto parklar vardır. Kullanımı da kolay olduğu için bir çok müşteri ve firma tarafından daha çok tercih edilmektedir. Dayanıklı ve her türlü sert darbelere karşı dirençli olması sebebi ile de çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca fiyat olarak da uygun olduğu için her firma için de bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca epoksi zemin kaplamalarını da istediğiniz renklerde seçebilmeniz de mümkündür.

 

 Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi zemin kaplamaları yapılırken aynı zamanda istediğiniz boya rengini seçerek de epoksi boya işlemini de yapmaktayız. Epoksi boya işlemi yapıldıktan bir süre sonra kullanım işlemlerinize geçebilirsiniz. Boyalarımız kaliteli olup, her türlü darbelere ve aşınmalara karşı dayanıklıdır. Birçok yönden avantajı olduğu gibi, kullanım süreleri de çok uzundur. Yapmak istediğiniz epoksi boya ve epoksi kaplama işlemlerini Ergene 1 osb firmasına yaptırabilirsiniz.

Yapı alanında bir çok alana sahip olan epoksi zemin kaplama beton alanların yüzey kısımlarında oluşan yıpranmaları gidermek için kullanılmaktadır. Daha prüzsüz bir alana sahip olmak için tercih edilen epoksi zemin, beton alanlardan çok daha dayanıklıdır.

 

 Çorlu Deri Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Çorlu’ da hizmetlerini kusursuz bir şekilde sürdürmekte olan firma, özellikle yaptığı işlerle adını duyurmaktadır. Genellikle kullanıldığı alanlar ofisler, spor salonları ve avmler olan epoksi kaplama bir çok alanda da kullanılmaktadır. Firma çok uzun yıllardır epoksi boya işlemlerini yapmakta ve en iyi, en kaliteli malzemeleri kullanarak müşterilerinin güvenini sağlayarak müşterilerini memnun etmektedir. Firmanın müşteri memnuniyeti her zaman önceliği olmuştur. Bu kaplamalar hijyenik olması sebebi ile de çok fazla tercih edilmektedir. Kaplamaların yapıldığı yer olan Çorlu deri osb işini en iyi şekilde yapmaktadır. Her türlü darbeye karşı dayanıklı olan bu kaplama fiyat olarak uygun olduğu için de çok tercih edilmektedir.

 

 Çorlu Deri Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Özellikleri;

 

1) Dışarıdan gelecek olan her türlü darbeye karşı dayanıklıdır.

2) Kullanım alanları geniştir.

3) Kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.

4) Diğer kaplamalara göre daha güzel bir görünüme sahiptir.

5) Her hangi bir zarar gördüğünde tamir edilmese oldukça kolaydır.

6) Hem kaliteli hem de çok uzun yıllar kullanılabilme özelliğine sahiptir.

7) Fiyat olarak daha uygundur.

8) Uygulandığı alanlara çabucak uygulanmaktadır.

9) Hijyeniktir.

10) Kaplama işlemi yapıldıktan kısa süre sonra kullanılmaya başlanmaktadır.

Birçok organize sanayi bölgesine hizmet veren EpoksiCenter Firması Çorlu 1 Organize Sanayi Bölgesine de kusursuz hizmet sunmaktadır. Epoksi Center firması İstanbul’un birçok yerinde hizmet vermekte olan profesyonel bir firmadır. Tarihi 1998 yılına dayanan oldukça tecrübe sahibi bu firma mağazacılık, sağlık, otopark tasarımı, otomotiv ve hatta gıda sektörlerinde endüstriyel anlamda zemin uygulaması yapmaktadır.

 

 Çorlu 1 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Bir iş yeri için en önemli parametrelerden biri de zemin kaplamadır. Bu konuda doğru ve güvenilir bir uygulama için epoksi zemin hem düşük maliyeti hem de temizlik ve konfor gibi birçok avantajı ile tercih edilecekler listesinin başında yer almaktadır.

 

 Çorlu 1 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi Center firmasında hem zemin hem de epoksi boya uygulamalarıyla bir çok faaliyet alanına tek merkezden ulaşmanız mümkün olacaktır.

 

Akrilik boya

 

Su bazlı boya

 

Fabrika, tesis içi, otopark boya gibi birçok faaliyet alanında tercih edilebilir güvenilir bir adres olan bu firma İstanbul’da birçok yerde olduğu gibi Çorlu 1 OSB adresinde de sizlerle.

 

Çevreci, doğa dostu uygulamaları, zamanında teslim ve güvenilirlik gibi çalışma ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olan bu firma aracılığı ile epoksi zemin kaplama uygulamalarını tercih edebilirsiniz.Her zaman internet sitesinden takip edilebilecek, hakkında bilgi alınabilecek güvenilir bir firma olan Epoksi Center yasalara uyan, sürekli rekabetçi, değişime gelişime önem veren ve kusursuz çalışma ilkelerine odaklanan, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteren bir hizmet anlayışına sahiptir.

Epoksi kaplama günümüzde hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Özellikle zemin kaplaması konusunda pek çok işletme ya da firma tarafından kullanılmaktadır. Otoparklar, alışveriş merkezleri, spor salonları, ofisler gibi pek çok konumda epoksi zemin kaplama kullanılmaktadır. Epoksi aynı zamanda dekoratif amaçla da kullanılmaktadır. Uzun yıllardır epoksi zemin kaplama işinde hizmet veren Epoksi Center, bu alanda Türkiye’nin en çok aranan firmalarından biri haline gelmiştir.

 

 Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplamalarını çok fazla tercih edilmesinin sebepleri şunlardır:

 

Epoksi zemin kaplamalar toz tutmaz.

 

Epoksi zemin kaplamaları kolay bir şekilde temizlenebilir.

 

Epoksi zemin kaplamaları su geçirmez.

 

Epoksi zemin kaplamaları ahşaptan granite kadar her zeminde kullanılabilir.

 

Epoksi zemin kaplamaları sadece yukarıda saydığımız mekanlar deği, aynı zamanda belediye binalarından okullara kadar daha pek çok alanda da epoksi zemin kaplama kullanılabilir.

 

 Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

oksiler her zaman şeffaf ya da kendi renginde olmaz. İstenilen her hangi bir renkte epoksi zemin kaplaması yapılabilir. Bu işlemler için de epoksi boya kullanılmaktadır. Epoksi Center hem İstanbul’un hemen hemen tüm ilçelerine hizmet verdiği gibi, aynı zamanda Türkiye’nin pek çok noktasına da hizmet götürebilmektedir.

 

Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutan ve usta ekipler yetiştiren Epoksi Center, Türkiye’de bu alanda hizmet vermekte olan en iyi firmalardan biridir. Son zamanlarda Çerkezköy OSB de Epoksi Center’ın hizmet verdiği bölgelerdendir. Siz de bu tarz bir hizmet almak isterseniz, Epoksi Center’a ulaşabilirsiniz.

 

Birçok organize sanayi bölgesine hizmet veren EpoksiCenter Firması Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesine de kusursuz hizmet sunmaktadır. Epoksi Center başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine hizmet veriyor. Epoksi söz konusu olduğunda Epoksi Center Türkiye’nin önde gelen, en çok tercih edilen firmalarından biridir. Epoksi Center’a isterseniz telefon aracılığıyla, isterseniz de epoksicenter.com üzerinden ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi son yıllarda hem dünyada hem de Türkiye’de sıklıkla kullanılan bir malzeme durumunda. Hem toz tutmaması hem de kolayca temizlenebilmesi sebebiyle fazlasıyla tercih ediliyor. Çünkü epoksi zemin kaplama her türlü malzemenin üzerine uygulanabiliyor. Yani zemininiz ister ahşap olsun, ister taş olsun, epoksi zemin kaplamayı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda epoksi su geçirmezlik özelliğiyle de dikkat çekiyor.

 

 Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi boya da tıpkı epoksi zemin kaplama gibi çok tercih edilen ürünlerden. Epoksi zemin kaplamaları, epoksi boya yardımıyla istediğiniz herhangi bir renge dönüşebiliyor. Epoksi Center uygulama hizmetinin yanında bakım ve tamir hizmetleri de vermektedir.

 

Epoksi boyalar konusunda herhangi bir renk sınırlaması mevcut değildir. İstenilen her türlü renk, her türlü zemine uygulanabilir. Epoksi hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda uygulanabilir.

 

Epoksilerin fiyatları konusunda kesin bilgiler vermek çok mümkün değildir. Çünkü epoksi fiyatları pek çok faktöre göre değişkenlik gösterebilir. Kaplama cinsi, kalınlığı gibi faktörlerin yanında, yüzeyin ne kadar düzgün olduğu, yüzeyin türü gibi faktörler de epoksilerin fiyatını etkiler.

Page 1 of 111 2 3 11