Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren EpoksiCenter firması Arnavutköy’de de kusursuz hizmet politikasıyla çalışmalarına devam etmektedir. Epoksi reçine maddelerinin belli oranlarda karışımı ile yapılan ve oldukça dayanıklı bir epoksi zemin kaplama maddesidir. Çok büyük alanlarda ve oldukça yüksek verim sağlayan bu zemin döşemede çeşitli doğal boyalarla istenilen renge getirilebilmektedir. Ülkemizde çok fazla aşınan ve neme dayanıksız olan ortamlarda izolasyon sağlayan bir epoksi zemin kaplama olduğu için çok fazla tercih edilmektedir.

 Arnavutköy Epoksi Zemin Kaplama

Arnavutköy’de epoksi zemin kaplama yaptırmayı düşünüyorsun size bir telefon kadar uzaklıktayız. Epoksi, beton zeminler ve birçok endüstriyel alanlarda alanlara parlaklık sağlayan, lekeye ve kimyasallara karşı dayanıklı, bir zemin kaplamasıdır.

Epoksi kaplama ticari ve endüstriyel zeminler için güvenilir ve dayanıklı bir yüzeyler sunar. Epoksi zemin kaplama uzun yıllar bozulmadan kalır ve ağır yüklere dayanıklıdır. Arnavutköy bölgesinde birçok alana bu zemin kaplama sistemini uyguluyoruz. https://andidates.com

 Arnavutköy Epoksi Boya

Aynı zaman da Arnavutköy’de epoksi boya işlemlerini de uygulayabilmekteyiz. Yüksek performans sunan ve oldukça sağlıklı bir yapısı bulunan epoksi boya pürüzsüz ve dayanıklı bir yüzey sağlamak için beton zeminlere uygulanır. Birçok sanayi binası, depo ve ticaret binaları, spor salonları, çocuk parkları ve benzer birçok alanda rahatlıkla kullanılabilen bir boya ve zemin kaplama sistemidir. Her alanda uygulanan mekanlara düz ve güzel bir görünüm sağlayan epoksi boyayı Arnavut köy epoksi boya olarak başarı ile yapıyoruz. Ayrıca evlere ya da iş merkezlerine yaptığımız birçok farklı renkte epoksi kaplamalar, tercihlere göre ortamın rengine, dokusuna, havasına göre özel olarak tasarlanabilinmektedir. Birçok alternatif renk seçeneği sunan epoksi zemin kaplama boyaları ile sağlıklı mekanlar oluşturmak çok kolay!