Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksicenter firması İstanbul’un birçok yerinde hizmet verdiği gibi Avrupa Yakasının Avcılar Semtinde de kusursuz hizmet sunmaya özen göstermektedir. Epoksi zemin kaplama fazlasıyla kullanılan yapı malzemelerinden biridir.

 

 Avcılar Epoksi Zemin Kaplama

 

Termosetler grubundan biri olan epoksi yapıştırıcı olan kimyasal bir reçinedir. Birçok yönden faydası olan bir zemin kaplama ürünüdür. Epoksi zemin kaplama alkali, asit ve suya çok dayanıklı bir zemin kaplamalıdır. Aşınma ve sürtünmeye direnç gösterir.

 

Estetik görünüşü ile göze hitap eder. Oldukça dayanıklı olması uzun ömürlü olmasını sağlar. Epoksi zemin kaplama yapılacak yerde kırık, çatla veya boşluklar var ise bu boşlukları doldurur. İzolasyon malzemesi görevi görür.

 

Kolay temizlenerek, kir tutmaz. Bakteri üremesi ve bakteri çoğalmasının önüne geçmesi ile hijyeniktir. Kolay uygulanabilir. Tasarruflu, ekonomik, etkin ve hızlı olan bir kaplama türüdür. Her türlü aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklıdır. Farklı renklerde uygulama yapılabilir.

 

 Avcılar Epoksi Boya

 

Avcılarda bulunan firmamız epoksi boya ile kaplanacak her türlü zemin için en kaliteli ve en iyi hizmeti sunuyoruz. Çok estetik görünen, farklı renk seçeneği, farklı desenlerin kullanılabildiği oldukça iyi bir zemin kaplama yöntemini ekonomik ve kaliteli olarak sunuyoruz. Her türlü iç mekan, dış mekan için kullanılabilir.

 

Evlerde, ofislerde, AVM lerde, mağazalarda, hastanelerde her yerde kullanılabilecek zemin kaplamadır. Oldukça ekonomik, oldukça kaliteli olarak tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere hizmetimizi sunuyoruz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz epoksi zemin kaplama neredeyse 25 yıla kadar kullanım sağlar. Sizler için en güvenilir, en iyi hizmeti sunuyoruz.