Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksi Zemin Kaplama, zemini daha dayanıklı ve sert hale getirmeye yarayan bir işlemdir. Çeşitli sebepler nedeniyle estetik görünümü bozulan zeminler epoksi boya ile eskisinden daha iyi görünümlere kavuşturulmaktadır.

 

Epoksi zemin kaplamanın birçok faydası bulunmaktadır. Öne çıkan özellikleri; uzun ömürlü olması, hijyenik olması, renk seçeneklerinin bol olması, dayanıklılığın en üst noktada olması olarak sayılabilmektedir. Ayrıca epoksi ile kaplanan zeminler ekonomik olmasıyla da sıkça tercih edilmektedir.

 

Epoksi zemin kaplamanın geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Epoksi zemin işlemleri otoparklar, hastaneler, gıda işletmeleri, fabrikalar, depolar, laboratuarlar gibi geniş bir çerçevede kullanılmaktadır. Bu tür yerlerde insan bolluğu sebebiyle zeminlerin yapısı zamanla bozulabilmektedir. Epoksi zemin kaplama sayesinde bu tür sıkıntılar giderilmektedir.

 

 Bağcılar Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplatma işlemlerini yaptırmak isteyen kişilerin en büyük sorunu en uygun firmayı bulmak olmuştur. Çünkü çevrede ne kadar çok firma olsa da hangisine güvenileceğini bilmemektedir. Ayrıca Epoksi Zemin Kaplama işlemleri zahmetli ve dikkatle yapılması gereken bir iştir. Bundan dolayı uzman firmalarla çalışılmalı, sonradan sıkıntı oluşturabilecek şeyler önceden engellenmelidir. Epoksi Center olarak, yılların tecrübesi olarak epoksi zemin kaplama işlerinizde size yardımcı oluyoruz.

 

 Bağcılar Epoksi Boya

 

Zemin kaplamada el işçiliği kadar kullanılan boyanın kalitesi, kullanım ömrü gibi parametreler de oldukça önem taşımaktadır. Ömrü geçen ya da adi boyalar yarardan çok zarar vermektedir. Biz, boya kalitesine önem vererek işlerinizi en yüksek kalite ile yapmanıza yardımcı oluyoruz.