Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Bahçelievler’de hizmet vermekte olan firmamız epoksi zemin kaplama konusunda fabrikalar, soğuk hava depoları, mağazalar ve AVM otoparkları gibi bir çok alana hizmet vermektedir. Hijyenik olması gereği okullarda ve hastanelerde de çok kullanılmaktadır.

 

İlk olarak zemin kaplama yapılacak mekanda hangi amaçla kullanılacağına karar verilir ve epoksi zemin kaplamanın üzerinde kullanılacak eşyaların ağırlıkları göz önüne alınır uzman ekiplerimiz tarafından analiz edilir ve doğru sistem bulunup uygulanır.

 

Bahçelievler Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksicenter bünyesinde bulunan uzman ekiplerimiz tarafından uygulanan epoksi zemin kaplama işlemi için kir, yağ ve tozdan arındırılan yüzey sayesinde beton genleşme oluşan derz ve zeminde oluşan çatlaklar ortaya çıkar.

 

Ekibimiz genleşme oluşan derz aralarına, çatlaklara ve zemin bozukluklarına da müdahale etmekte. Kaplamanın uygulanacağı ortamdaki bağıl nem, zeminin minimum 10 maksimum 30 derece olması ve zeminin kuru olması gibi etkenler gözönüne alınarak uygulama yapılmaktadır.

 

Astar uygulaması biter daha sonra ara kat uygulanır ve zemin kaplama işlemi yapılırken kat aralarındaki bekleme süresine dikkat edilir. Dikkat, hız ve profesyonellik gerektiren bu işlem için epoksicenter; uzman ve deneyimli ekibiyle hizmetinizdedir.

 

 Bahçelievler Epoksi Boya

 

Epoksicenter kendi bünyesinde kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve bir çok renk seçeneğine sahiptir. Tercihen epoksi boya uygulanan yüzeyler su, nem, sıcaklık, baz, asit ve darbeden etkilenmez. İstanbul’un bir çok yerinde verdiği hizmet ve kaliteyi Bahçelievler’de de devam ettirmekte. Doğru malzeme ve doğru uygulama ile epoksicenter olarak ilk amacımız müşteri memnuniyetidir.