Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Alanınızın ve işletmenizin özel ihtiyaçlarına bağlı olarak, en popüler iki ürünümüz olan epoksi zemin kaplama ve poliüretan kaplama dahil olmak üzere beton zeminlerinizin ömrünü ve dayanıklılığını artırmak için çeşitli kaplamalar sunuyoruz. Çeşitli bölgelerde faaliyetine devam etmekte olan firmamız Bakırköy’de de çalışmalarını devam ettirmektedir.

 

 Bakırköy Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplama ya da poliüretan kaplamadan tercih ederseniz; her ikisi de zeminlerinizi kimyasal ve su dökülmelerine karşı koruyabildiğini bilmeniz gerekir. Yıpranmaya, çatlamaya ve yontulmaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca yüzde 300’e kadar ışığı yansıtır, bu da çalışma alanınızdaki ek fikstür ihtiyacını azaltır.

 

 Bakırköy Epoksi Boya

 

Epoksi kaplamalar, beton zeminler için zamanla bakım maliyetlerini azaltan ucuz ve uzun ömürlü koruma sağlar. epoksi boya ile farklı renkteki epoksi zemin kaplamalarını kullanarak tek bir binada belirli çalışma alanları tanımlayabilirsiniz. Bu tip renkli kaplamalar yolunuzu daha kolay bulmanıza imkan tanırlar. Depolama, araç park yeri, yaya trafiği vb. gibi belirli amaçlar için kullanılmaya adanmış yerleri, özel renk çalışmaları ile daha tanımlı hale getirebilirsiniz.

 

Epoksi boya öncesi eğer var ise; zemindeki çatlak, pürüz ya da deliklerin kapatılması işlemlerini yapan ustalarımız, kullanımınıza hazır olmasını sağlayacak epoksi boya işlemini uygularlar. Çok kolay bir şeklide yayılan ve uygulaması tamamlanan işlemi, kullanıcı hizmetine açmak sadece bir kaç saatinizi alır. Siz de Bakırköy bölgesinde faaliyet göstermekte olan firmamız için hizmet almak isterseniz, bizlere başvurabilirsiniz.