Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren EpoksiCenter firması Başakşehir’de de kusursuz hizmet politikasıyla hizmetlerine devam etmektedir. Epoksi kaplamalar, otoparklar, avmler, ofisler, depolar, spor salonları gibi birçok alanda uygulanmaktadır. Uzun yıllardan bu yana epoksi zemin kaplama işleri yapan firmamız en kaliteli malzemeleri en doğru şekilde kullanmaya özen göstermektedir. Her zaman olduğu gibi öncelikli amacı müşteri memnuniyetidir.

 

 Başakşehir Epoksi Zemin Kaplama

 

Başakşehir epoksi zemin kaplama yaptırmayı düşünüyorsun size bir telefon kadar uzaklıktayız. Epoksi zemin kaplamalarının en bilinen özellikleri toz tutmamaları, kolay bir şekilde temizlenebilmeleri, su geçirmezlikleri ve her zemine uygulanabilir olmalarıdır. Bu nedenle de günümüzde çok yaygındır ve tercih edilmektedir. Ayrıca bu kaplamalar tamamen hijyenik özelliktedir ve anti bakteriyel özellik taşıyan bu kaplamalar oldukça şık ve temiz olmalarının yanında ayrıca bakımları ve tamirleri de oldukça kolay yapılabilmektedir. Firma, okul, AVM ve spor salonları olduğu gibi belediyeler gibi tüm devlet kurumlarında da 1998 yılından bu yana hizmet veren firma tüm kaplamalarına beş yıl garanti veriyor.

 

 Başakşehir Epoksi Boya

 

Aynı zaman da Başakşehir de epoksi boya işlemlerini de uygulayabilmekteyiz. Epoksi zemin kaplamaları istediğiniz herhangi bir renk seçeneği ile uygulayabilen firmamız bunların haricinde her türlü zemin kaplama işlemlerinizin boya ve tamir hizmeti de vermektedir. Epoksi boya işlemlerinde öncelikle zeminde gerekli temizlikleri ve tamir dolgu işlemlerini yapan firma, alanında uzman olan zemin kaplama ustaları ile zeminde gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra boyama işlemini kısa sürede tamamlıyor.

 

Kaplama işleminin bitmesinin ardından birkaç saat içerisinde zemin kullanılabilir hale gelirken, firma zemin dışında cephelerin mantolanması, ses yalıtımları, asma tavanların yapılması, zeminlerin fayans ya da seramikle döşenmesi işlemlerini de yapıyor. Zeminlerinizde kaliteli bir görüntü için firmaya başvurabilirsiniz.