Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Endüstriyel epoksi zemini yapımında, otopark tasarlama, mağazacılık, sağlık ve gıda sektörlerinde hizmet veren bir firma olan Epoksicenter sektöre yön veren öncü bir firmadır. 20 yıldan fazla bilgi birikim ve tecrübeleri epoksi zemin uygulamaları sunuyor.

 

Bayrampaşa Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi center kurulduğu günden kadar müşterilerine daha kalıcı, temiz, toza dayanıklı zeminleri eşsiz bir işçilikle anahtar teslimi olarak yapıyor. Firma sektöründe dünyaca ünlü Mercedes, Aselsan ve Petrol Ofisi gibi markalara epoksi zemin kaplama uygulamalarını kaliteli malzeme ve usta işçilik sayesinde eskimesi hayli zaman alır. Çok hassas bir uygulama olan epoksi zemin çalışmaları hata kabul etmeyecek bir iştir. İçeriğindeki malzeme gereği geri dönüşü yoktur.

 

 Bayrampaşa Epoksi Boya

 

Doğru ve kaliteli epoksi uygulamasının sizin için karşılığı, temizlik, konfor, düşük maliyet ve iyi bir zemin görüntüsüdür. Epoksicenter hizmet verdiği alanlar içinde; yapı ve inşaat sektörü, epoksi boya ve zemin kaplama, self levelling ve şap uygulamaları vardır. Aynı zamanda zemin onarımı ve cila, eski epoksi zeminlerin bakım onarım çalışmalarında hizmet verir.

 

Epoksi center, tüm müşterilerinin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için epoksi zemin uygulamalarında bir çözüm ortağı avantajı sağlıyor. Yaptığı zemin uygulamaları kesinlikle uzun yıllar ömür süren uygulamalardır.

 

Yıllar sonrası için dahi yapılan hizmetin garantisi verilmektedir. Müşterilerini ortama uygun olmayacak yanlış epoksi zemin uygulamaları ile riske atmayan öncü bir firma olmanın gururunu yaşıyor.