Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren EpoksiCenter firması Beşiktaş’ta da kusursuz hizmet politikasıyla hizmetlerine devam etmektedir. Zemininizi dayanıklı ve sert bir yüzey haline getirebilmek için siz de epoksi zemin kaplaması yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Sert zemini oluşturmak için atabileceğiniz en iyi adım epoksi zemin kaplaması olacaktır. Uygulandığı yüzeyde kuruyan geleneksel epoksi boya malzemesinin aksine,% 100 katı, yüksek yapılıdır.

 

 Beşiktaş Epoksi Zemin Kaplama

 

Hazırlanan yüzeye sıkıca bağlı, kalın bir kaplama yüzeyi oluşturarak iyi bir zemin kaplamaya kavuşmuş olursunuz İşlem yapıldığında, epoksi zemin kaplama malzemesi kimyasal bir reaksiyona maruz kalır. Ve sonucunda, sadece güzel görünen kaliteli bir döşeme sahip olmazsınız; aynı zamanda aşınmalara, lekelere, darbelere ve yontmalara da dayanabilecek bir döşemeye sahip olursunuz.

 

Beşiktaş bölgesinde hizmetlerine devam eden firmamız ile epoksi zemin işlemi yaptırdığınızda göreceksiniz ki, temizleme işleri aslında oldukça kolay. Öncekine nazaran temizleme işleri için daha az zaman harcayacak, sadece yumuşak uçlu bir süpürge ve sabunla sorunsuzca temizlenebildiğine şahit olacaksınız.

 

 Beşiktaş Epoksi Boya

 

Uygulattığınız epoksi zemin kaplaması ile ağır bir aletin düşürülmesi veya ağır bir malzemenin yüzey üzerinde sürüklenmesi, epoksi boya yüzeyine zarar vermeyecektir. Beşiktaş bölgesinde faaliyet göstermekte olan firmamız ile zemininizin çizileceği için duyduğunuz endişe günleri geride kalıyor. Epoksi boya ile zemininiz; neme, kire, kimyasallara ve tuzlara karşı dayanıklı olacaktır. Mevsimler değiştikçe yağmur ve karın yaygın olduğu iklimlerde yaşayanlar için de idealdir.

 

Ayrıca, epoksi boya ile yaya trafiği, araç trafiği gibi etkenler sebebi ile oluşacak olan toz ve kire de engel olmuş olursunuz. Hepsi ve daha fazlası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.