Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

İş yerlerinizde kullandığınız zeminlerden sıkıldınız mı? Eski zemininizin görüntüsü dükkanınızın albenisini mi bozuyor? O zaman yeni sistem bir zemin kaplaması yaptırma zamanı geldi demektir. Epoksicenter tarafından uygulanan epoksi zemin kaplama işlemi sayesinde artık siz de hayalini kurduğunuz zemine ulaşabileceksiniz.

 

Yeni zemininizle müşterileriniz için dükkanınız eskisinden daha güzel bir görünüme kavuşacak. Üstelik bu kaplama için düşündüğünüzden çok daha ucuz bir para ödeyeceksiniz.

 

 Beylikdüzü Epoksi Zemin Kaplama

 

Eğer siz de zemininizden sıkıldıysanız firmanın verdiği kampanyalı hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu kaplamalar sayesinde artık dükkanınızı daha kısa sürede temizleyebilirsiniz. Üstelik epoksi zemin içerdiği özel bileşenler sayesinde size hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

 

Ürün içerisinde size ve müşterilerinize zarar verecek maddeler bulunmamakla birlikte ayrıca bu zeminler hiçbir şekilde etrafa koku yaymaz. Zemin uygulanmasının ardından mağazanızı kısa süre içerisinde açabilirsiniz. Hızlı kuruma özelliğine sahip olan zemini yaptırmak için Beylikdüzü semtinde Epoksicenter firmasına başvurabilirsiniz.

 

 Beylikdüzü Epoksi Boya

 

Beylikdüzü’nde hizmetlerine devam eden firmaya bu semt dışından da ulaşarak kaplama yaptırabilirsiniz. Semtlere göre herhangi bir fiyat farkı uygulamayan firma, istediğiniz zemini sizin istediğiniz zaman gelip yapmakta.

 

Bu sayede zemin kaplamasını dükkanınızın kapalı olduğu bir gün yaptırarak maddi kayıp yaşamanızın önüne geçebilirsiniz. Firmaya telefon numaralarından ulaşarak epoksi boya hakkında daha fazla bilgi alabilir ve istediğiniz rengin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu kaplamalar iş yerleri dışında kamu binalarında, spor salonları ve araba garajlarında da uygulanmaktadır.

 

Write a comment:

*

Your email address will not be published.