Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren EpoksiCenter firması Beyoğlu’nda da kusursuz hizmet politikasıyla hizmetlerine devam etmektedir. Tertemiz ve sıra dışı zeminler herkesin tercihidir. Bunun için de yeni evlerde, tadilat yapılan evlerde ve iş yerlerinde epoksi zemin kaplama tercih edilir. Pek çok farklı seçeneği olan bu zemin kaplama uygulamasında siz de aradığınızı bulacaksınız. Piyasada bu işi pek çok firma yapmaktadır. Ancak iyi bir firma bulmak sandığınız kadar kolay olmayabilir.

Beyoğlu Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplamanın pek çok avantajlı özellikleri vardır. Bunlar, su geçirmemeleri, her zeminle uyumlu olmaları, kolay bir şekilde temizlenmesi ve toz tutmayan yapıda olmalarıdır. Anti bakteriyel özellikleri vardır ve hijyenik özellik taşırlar. Şık ve temiz görünürler.

Tamiri ya da bakımı pratik bir şekilde yapılabilir. En çok alışveriş merkezlerinde, spor salonlarında, belediyelerde ve çeşitli firmalarda kullanılır. Siz de modern ve temiz bir görünüm için epoksi zemin kaplamasını deneyin.

Beyoğlu Epoksi Boya

Epoksi zemin kaplamanın yanı sıra, epoksi boya işlemi de yapılmaktadır. Dilediğiniz rengi talep ederek modern bir zemine sahip olabilirsiniz. Boya işleminden önce zemin detaylı bir şekilde temizlenir ve gerekli tamirleri yapılır.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra boyama işlemi yapılır. Böylece kaplama gibi kaliteli bir görünüm ortaya çıkar. Bu zeminler dekoratiftir, toz tutmaz, kaymaz ve ayrıca ekonomiktir. Bunun yanı sıra dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kolay bir şekilde uygulanır ve sıvı geçirmez. Kimyasallara ya da dış darbelere karşı uzun süre sağlamlığını koruyabilir.