Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Yaşam alanlarımızı çeşitli malzemelerle kaplamaktayız. Bu malzemeler yaşam alanlarımızda direkt olarak etkileşime geçtiğimiz ve soluduğumuz havanın kalitesini belirleyebilen bir konumdadır. Bu değerli konumları zemin kaplamasında seçilecek maddenin önemini en yüksek noktaya çıkarmaktadır. Zemin kaplamada epoksi zemin tercih edilen en kaliteli zeminlerden biridir. Epoksi zeminin ve epoksi boyanın sunduğu çeşitli avantajlar bulunmaktadır.

 

 Birlik Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin çeşitli avantajları bir arada sunabilen bir zemin türüdür. Bu avantajların başında hijyen gelmektedir. Epoksi zeminin kiri tutmayan bir yapısı vardır. Suyu geçirmezler. Bu durum kolaylıkla temizlenebilmesine olanak tanımaktadır.

 

Toz tutmamaları da temizlik işleminin etkisinin uzun olmasına imkan sağlamaktadır. Antibakteriyel yapıları, hijyenik özellikleri ve şık, kaliteli görünümleri epoksi zemin kaplama işleminin çeşitli yerlerde tercih edilmesini sağlamıştır. Tüm bu özellikleri ve kolay tamir imkanı epoksi zeminin avm, okul, spor salonları, firmalar ve hastaneler gibi farklı alanlarda öne çıkarmaktadır.

 

 Birlik Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi zeminin avantajlarını, hijyenini ve kalitesini tamamlayan en önemli unsur epoksi boya işlemidir. Zeminin ve duvarların epoksi ile kaplanması zararlı mikroorganizmalara karşı en yüksek korumayı ve hijyeni sağlamaktadır. Firmamız epoksi boya hizmetini de değerli müşterilerimize sunmaktadır. Bu işlem gerçekleştirilirken, öncelikle boyanın yapılacağı bölgeler belirlenir.

 

Ardından ön çalışma gerçekleştirilerek duvar epoksi boyaya hazırlanır. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra epoksi boya uzun ömürlü olarak rahatlıkla kullanılabilir. Firmamız hem epoksi zemin hem de epoksi boya hizmetlerini uzman ekibiyle birlikte yüksek kaliteli olarak sunmaktadır.