Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksi tipi kaplamalar oldukça fazla tercih edilen zemin düzenlemelerinin başında geliyor. Kir tutmuyor olması ve temizliğinin kolay olması sebebiyle tercih edilen epoksi zemin kaplama ayrıca görünümü bakımından da tercihler arasında başta yer alır.

 

Zeminin yapısı her ne olursa olsun iyi bir şekilde zemine tutunan kaplama sayesinde uzun yıllar hiçbir bozulmaya uğramadan zemininizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Büyükçekmece semtinde hizmet veren firma tüm kaplamalarına garanti vermektedir.

 

 Büyükçekmece Epoksi Zemin Kaplama

 

Su geçirmeyen ve şık bir görünüm sunan bu zeminlerle tanışmak istiyorsanız firmaya sadece Büyükçekmece’den değil İstanbul’un her semtinden ulaşabilirsiniz. Uygulanması kısa sürede tamamlanmakta olan epoksi zemin sayesinde artık sürekli yer kaplamalarınız ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

 

Bu zemin kaplaması bir kez uygulandıktan sonra arada yaptıracağınız bakımlar sayesinde uzun seneler size hizmet etmeye devam eder. Zaten bu kaplamaların en çok tercih edilme sebebi de bu olmaktadır.

 

 Büyükçekmece Epoksi Boya

 

Epoksicenter zemin firmasının uygulamakta olduğu kaplamalar garantilidir. Ayrıca epoksi boya istediğiniz renk yapılabilmekte olan bir üründür. Firma çalışanlarımızla fikir alışverişinde bulunarak iş yerinize en uygun zemin rengini seçebilir ve uygulatabilirsiniz.

 

Epoksiler uygulanmalarının ardından birkaç saat sonra tamamen kurumuş hale geldikleri için zemininizi kısa süre sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu zeminlerin kaplanması sırasında yerinizin beton ya da ahşap olması fark etmemektedir. Ayrıca epoksi ürünlerinin malzeme yapısında hiçbir şekilde kanserojen madde bulunmadığından evlerinizde de güvenle kullanabilirsiniz.