Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

İstanbul’un bir çok yerinde epoksi zemin hizmeti veren Epoksicenter firması, Çatalca semtinde de müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır. Günümüzde değişik tarz arayışlarına giren mimarlar tarafından pek çok alanda en çok tercih edilen epoksi zemin kaplama uygulaması, değişen ve modern dekorasyon anlayışı ile aynıdır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan ve depolar ile sanayi zeminlerin yani sıra atölye, süper market, satış reyonu ve okul ile hastane gibi kapalı alanlar ile birlikte son dönemde artık evler için de kullanılan epoksi zemin kaplama, kesinlik kaliteli ve kalıcı bir zemin kaplama uygulamasıdır.

 

 Çatalca Epoksi Zemin

 

Epoksi zemin genel olarak, beton zemin alanları için kullanılır. Bu beton alanlarını olumsuz her tür dış etkenlerden kurumak ile beraber uygulandığı alanlara modern ve dekoratif bir görünüm katıyor. Günümüzde sıklıkla kullanılan epoksi zemin kaplama sistemi, gün geçtikçe daha da değer kazanan kaliteli bir zemin kaplama sistemidir.

 

 Çatalca Epoksi Boya

 

Epoksi boya kullanım yöntemi ile dekorasyon sektörüne çok farklı bir pencere açmayı başaran bir boyama sistemidir. Zeminlerin her türlü imalat işlemleri için gün geçtikçe daha da artan bir taleple kullanılan epoksi boya ve epoksi zemin kaplama, yapı sektörünün en önemli sistemlerinden biri haline gelmiş durumundadır.

 

Çatalca bölgesinde faaliyet gösteren ve epoksi boya işlemlerini profesyonel bir işçilik ile yapan Çatalca epoksi boya firması, her tür epoksi zemin kaplama, epoksi boyama ve benzeri işlemlerini kaliteli ve uygun maliyetler ile yapmaya devam ediyor.