Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksi malzemesi özellikle sağladığı birçok avantaj ile geniş kullanım alanına sahiptir. Bu alanların başında zemin kaplama işlemleri gelmektedir. Epoksi zemin kaplama işlemi sayesinde birçok sorununuz ortadan kalkacaktır. Örneğin kaygan zemin sorunu ile uğraşıyorsanız epoksi kaplama bu sorunun önüne geçebilmektedir. Ayrıca daha güçlü ve hijyenik zemine sahip olmak için epoksi kaplama iyi bir çözüm yoludur.

 

Birçok farklı noktaya hizmetlerini ulaştıran firmamızın hizmet sunduğu bir diğer yer ise Çerkezköy. Epoksi zemin kaplama işlemlerinizi firmamızın sunduğu kalite anlayışı ile gerçekleştirmek isterseniz firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

 Çerkezköy Epoksi Zemin Kaplama

 

Zemin kaplama işlemi tüketicinin önem verdiği konulardan biridir. Her şeyin istenildiği gibi olması istenirken herhangi bir hata ile karşılaşmak istemezler. Neyse ki, firmamız bu konuda son derece dikkatli davranmaktadır. Müşterilerin memnuniyetine odaklanan firmamız, sizlere 5 yıl garanti sunmaktadır. Ayrıca işlerinde uzman çalışma arkadaşlarımız ile epoksi zemin kaplama işlemleriniz hayal ettiğinizden daha güzel olacaktır.

 

Müşterilerimize sunduğumuz sınırsız sayıda renk seçenekleri sayesinde zemininizin tam istediğiniz gibi olması kaçınılmaz olacaktır.

 

 Çerkezköy Epoksi Boya

 

Uzun süredir bu sektörde hizmet sunan firmamız, Çerkezköy de epoksi boya hizmeti de vermektedir. Boya öncesinde yapılması gereken temizlik ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Zemininizde önceden oluşmuş oyuklar istenmeyen bir durumdur. Ekip arkadaşlarımız bu oyuklara da dolgu işlemi gerçekleştirerek boyama işlemine geçerler.

 

Boyama işlemlerinin süresi alana göre değişiklik göstermekle birlikte uzman çalışma arkadaşlarımız sayesinde mümkün olan en kısa sürede işleminiz bitirilir. Boyanın birkaç saat sonra kuruması ile zemininizi yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.