Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksi kaplama günümüzde hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Özellikle zemin kaplaması konusunda pek çok işletme ya da firma tarafından kullanılmaktadır. Otoparklar, alışveriş merkezleri, spor salonları, ofisler gibi pek çok konumda epoksi zemin kaplama kullanılmaktadır. Epoksi aynı zamanda dekoratif amaçla da kullanılmaktadır. Uzun yıllardır epoksi zemin kaplama işinde hizmet veren Epoksi Center, bu alanda Türkiye’nin en çok aranan firmalarından biri haline gelmiştir.

 

 Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplamalarını çok fazla tercih edilmesinin sebepleri şunlardır:

 

Epoksi zemin kaplamalar toz tutmaz.

 

Epoksi zemin kaplamaları kolay bir şekilde temizlenebilir.

 

Epoksi zemin kaplamaları su geçirmez.

 

Epoksi zemin kaplamaları ahşaptan granite kadar her zeminde kullanılabilir.

 

Epoksi zemin kaplamaları sadece yukarıda saydığımız mekanlar deği, aynı zamanda belediye binalarından okullara kadar daha pek çok alanda da epoksi zemin kaplama kullanılabilir.

 

 Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

oksiler her zaman şeffaf ya da kendi renginde olmaz. İstenilen her hangi bir renkte epoksi zemin kaplaması yapılabilir. Bu işlemler için de epoksi boya kullanılmaktadır. Epoksi Center hem İstanbul’un hemen hemen tüm ilçelerine hizmet verdiği gibi, aynı zamanda Türkiye’nin pek çok noktasına da hizmet götürebilmektedir.

 

Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutan ve usta ekipler yetiştiren Epoksi Center, Türkiye’de bu alanda hizmet vermekte olan en iyi firmalardan biridir. Son zamanlarda Çerkezköy OSB de Epoksi Center’ın hizmet verdiği bölgelerdendir. Siz de bu tarz bir hizmet almak isterseniz, Epoksi Center’a ulaşabilirsiniz.