info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Çorlu 1 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin, EPOKSİCENTER

Birçok organize sanayi bölgesine hizmet veren EpoksiCenter Firması Çorlu 1 Organize Sanayi Bölgesine de kusursuz hizmet sunmaktadır. Epoksi Center firması İstanbul’un birçok yerinde hizmet vermekte olan profesyonel bir firmadır. Tarihi 1998 yılına dayanan oldukça tecrübe sahibi bu firma mağazacılık, sağlık, otopark tasarımı, otomotiv ve hatta gıda sektörlerinde endüstriyel anlamda zemin uygulaması yapmaktadır.

 

 Çorlu 1 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Bir iş yeri için en önemli parametrelerden biri de zemin kaplamadır. Bu konuda doğru ve güvenilir bir uygulama için epoksi zemin hem düşük maliyeti hem de temizlik ve konfor gibi birçok avantajı ile tercih edilecekler listesinin başında yer almaktadır.

 

 Çorlu 1 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi Center firmasında hem zemin hem de epoksi boya uygulamalarıyla bir çok faaliyet alanına tek merkezden ulaşmanız mümkün olacaktır.

 

Akrilik boya

 

Su bazlı boya

 

Fabrika, tesis içi, otopark boya gibi birçok faaliyet alanında tercih edilebilir güvenilir bir adres olan bu firma İstanbul’da birçok yerde olduğu gibi Çorlu 1 OSB adresinde de sizlerle.

 

Çevreci, doğa dostu uygulamaları, zamanında teslim ve güvenilirlik gibi çalışma ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olan bu firma aracılığı ile epoksi zemin kaplama uygulamalarını tercih edebilirsiniz.Her zaman internet sitesinden takip edilebilecek, hakkında bilgi alınabilecek güvenilir bir firma olan Epoksi Center yasalara uyan, sürekli rekabetçi, değişime gelişime önem veren ve kusursuz çalışma ilkelerine odaklanan, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteren bir hizmet anlayışına sahiptir.