Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Bir çok organize sanayi bölgesine hizmet veren EpoksiCenter Firması Deri Organize Sanayi Bölgesine de kusursuz hizmet sunmaktadır. Zemin kaplama uygulamaları, dünya genelinde büyük bir öneme sahiptir. Çünkü; kalitesi ve işçiliği yeterli olmayan bir zemin uygulaması, kullanan kişilerin can ve mal kayıplarına kadar belli mağduriyetler yaşanmasına neden olabilir.

 

Sıralanan nedenlerle karşılaşılmaması için EpoksiCenter ismiyle hizmet veren firmamız, kalite şartları ve işçiliğe dikkat ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Firmamızın deri osb içerisinde verdiği hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için, firmamızı yerinde ziyaret edilebilir veya çağrı numaralarımızı aktif şekilde kullanılabilirsiniz.

 

 Deri Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Deri organize sanayi bölgesinde de hizmet veren firmamız, epoksi zemin kaplama uygulamalarında ün salmıştır. İşlem aşamalarına başlamadan önce epoksi zemin kaplama yapılacak olan zemin üzerinde detaylı incelemeler yapılır. Dolgu veya törpü ihtiyacı olan noktalara uygun ekipmanlarla müdahale edilerek zemin epoksi kaplama için uygun hale getirilir. Ardından epoksi zemin malzemelerinin hazırlanması için ise zeminin tipi belirlenmelidir. Epoksi ve uygun sertleştirici ürünlerin karışımıyla bir işlem malzemesi elde edilir.

 

 Deri Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi zemin kaplama uygulamaları can ve mal güvenliği için ne kadar önemli ise epoksi boya uygulamaları da kullanım açısından oldukça önemlidir. Firmamız profesyonel hizmet anlayışı ile epoksi boya hizmeti de sunmaktadır. Zemin incelemesi ardından, zeminin tipine uygun boya çeşidine karar verilir ve uygun ürünler birleştirilir. Kullanım alanına uygun boya renginin belirlenmesinin ardından da zemin boyamasına kolaylıkla geçilir.