Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama olarak hizmet vermekteyiz. Zemin kaplama son yılların en çok tercih edilen sistemlerinden biridir. Yapılan işlemler açısından epoksi zemin kullanışlı bir yapıya sahiptir.

 

Epoksi Boya Kullanım Alanları Nelerdir?

 

*Otopark zemin kaplama alanları

*Endüstriyel zemin kaplama alanları

*Ev ve ofis zemin kaplama alanları

*Laboratuvar zemin kaplama alanları

 

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Temizlik ve hijyenik ortamların elde edilmesini sağlayan epoksi zemin kaplama uygulama alanları bakımından farklılık gösterir. Her türlü alanda uygulama sağlanarak kolay ve ulaşılabilir bir zemin kaplama yöntemi olması yaygın olmasını sağlamıştır.

 

Epoksi uygulama alanlarının önceden yapılan keşif ve ön incelemeden sonra zemin kaplama yapılır. Kullanım farklılığına göre renk ve malzeme değişikliği olabilir. Kullanılan alanların kimyasal ve sıvı zeminlere bakılarak yapılması planlanır.

 

 Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi Boya, zeminlerin alkali sıvıların, suların, asitik sıvıların oluşturacağı hasar ve zararları giderici dirençli yapıdaki reçinelere verilen isimdir. Epoksi boya ile zeminler renkli değişik alanlar haline getirilir. temizliğin ve sağlıklı ortamların oluşmasına yön veren epoksi zemin kaplama işlemi kullanım amaçlarına bakılarak epoksi boya ile değişik renkler ile farklılık kazandırılır. Yapılan zemin kaplama işlemleri sonrası zemin boyama olarak sonlandırılır.

 

Epoksi zeminde yalıtım ve izolasyon olarak su ve diğer kimyevi maddelerin sızmasını ve dağılmasını önler. Sıvı geçirmez özelliğe sahip epoksi boya uygulamaları her alanda kullanıma uygundur.