Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Birçok organize sanayi bölgesine hizmet veren EpoksiCenter Firması Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesine de kusursuz hizmet sunmaktadır. Hizmetlerini en iyi ve kusursuz bir şekilde yapan Ergene epoksi zemin kaplama, her alanda başarılı olduğunu ispatlamıştır. Sorunlu olan tüm zeminleri en iyi ve en güzel şekilde hazır bir hale getirmektedir. İstediğiniz mekanı istediğiniz şekle sokuyor. Zamandan da tasarruf ederek müşterilerinin istekleri doğrultusunda en iyi hizmetini de sunmaktadır.

 

Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplamaların kullanım alanları oldukça geniştir. Kusurlu bulunan her alanı epoksi zemin kaplama ile kaplayabilirsiniz. Özellikle en çok kullanımı tercih edilen yerler arasında hastaneler, spor salonları, parklar, oto parklar vardır. Kullanımı da kolay olduğu için bir çok müşteri ve firma tarafından daha çok tercih edilmektedir. Dayanıklı ve her türlü sert darbelere karşı dirençli olması sebebi ile de çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca fiyat olarak da uygun olduğu için her firma için de bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca epoksi zemin kaplamalarını da istediğiniz renklerde seçebilmeniz de mümkündür.

 

 Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi zemin kaplamaları yapılırken aynı zamanda istediğiniz boya rengini seçerek de epoksi boya işlemini de yapmaktayız. Epoksi boya işlemi yapıldıktan bir süre sonra kullanım işlemlerinize geçebilirsiniz. Boyalarımız kaliteli olup, her türlü darbelere ve aşınmalara karşı dayanıklıdır. Birçok yönden avantajı olduğu gibi, kullanım süreleri de çok uzundur. Yapmak istediğiniz epoksi boya ve epoksi kaplama işlemlerini Ergene 1 osb firmasına yaptırabilirsiniz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.