info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Ergene 2 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin, EPOKSİCENTER

EpoksiCenter firması İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet vermektedir. Ergene 2 Organize Sanayi Bölgesinde de profesyonel hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Epoksi kaplamalar, otoparklarda, alışveriş merkezlerinde, iş yeri ve ofislerde, depolarda, spor salonlarında olmak üzere daha birçok alanda uygulanabilmektedir.

 

Epoksicenter firması, uzun yıllardan bu yana epoksi zemin kaplama sektöründe olup en kaliteli malzemeleri en doğru şekilde kullanmaya özen göstererek hizmet vermektedir.

 

 Ergene 2 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi Center, bir çok alanda zemine başarılı imzasını atmış ve Ergene’de de hizmetlerini kusursuz bir şekilde sürdürmektedir. Ergene 2 Organize Sanayi Bölgesi epoksi zemin kaplama, her türlü zemini kusursuz hale getirmeye hazır profesyonel ve işinde uzman bir ekip ile kısa sürede bambaşka bir mekan yaratmaktadır.

 

Beklenilen ne ise hizmet olarak o sağlandığı için müşteri memnuniyeti konusunda zirvedeyiz. Eski zeminde yer alan kırık çatlak gibi düzeltilmesi gereken noktaları hızlıca düzelterek zeminin ömürlük olmasını sağlıyoruz. Her türlü ev, iş yeri ve ofislerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, kamu binalarında epoksi zemin uygulaması yapılabilmektedir. Uzman kadromuz bu alanda iyi eğitilmiş oldukça donanımlı bir ekiptir.

 

 Ergene 2 Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Firma, sadece zemin kaplama yapmakla kalmayıp, profesyonel ekibi ile ayrıca epoksi ile kaplı mekanların epoksi boya işlemlerini de yapmaktadır. Epoksi boya işlemi oldukça uzun ömürlüdür. Epoksi boya işleminde arzuya göre boyalar ile değiştirilebilmektedir.

 

Epoksi boya işlemi, geri dönüşü olmayan bir uygulama değildir. Gün geçtikçe talebi artan epoksi boyama işlemi, epoksicenter bünyesinde hizmet veren Ergene 2 osb  çalışmalarına hızla ve özenle devam etmektedir. Daima müşteri memnuniyeti arzusunda olan Epoksi Center, siz değerli müşterilerinin talepleri ve arzularına istinaden çalışmalarını sürdürmektedir.