Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Pek çok alanda zemine başarılı imzasını atan Epoksi Center Ergene’de de hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sürdürüyor. Her türlü zemini kusursuz hale getirmeye hazır olan muhteşem ekip kısa sürede bambaşka bir mekan yaratıyor. Epoksi zemin kaplama işlemleri için önceden sözleşilen zaman diliminde bulunarak müşterisine asla zaman kaybı yaratmıyor.

 

Ergene Epoksi Zemin Kaplama

 

Beklenilen ne ise hizmet olarak o sağlandığı için müşteri memnuniyeti konusunda zirvedeyiz. Eski zeminde yer alan kırık çatlak gibi düzeltilmesi gereken noktaları hızlıca düzelterek zeminin ömürlük olmasını sağlıyoruz. Her türlü konut, iş yeri, avmler, hastaneler, kamu binalarında epoksi zemin uygulaması yapılabilmektedir. Uzman kadromuz bu alanda iyi eğitilmiş oldukça donanımlı bir ekiptir.

 

Firmamız sadece zemin kaplama yapmıyor. Donanımlı ekip ayrıca epoksi ile kaplı mekanların boyama işlemlerini de yapıyor. Oldukça uzun ömürlü olan bu işlem arzuya göre boyalar ile değiştirilebiliyor. Bu nedenle geri dönüşü olmayan bir uygulama olmaması epoksi zemine olan talebi her geçen gün artırmaktadır.

 

Ergene Epoksi Boya

 

Epoksi boya uygulaması bittikten bir kaç saat sonra rutin kullanıma devam edilebilir. Zemin rengi arzuya göre değiştirilebilir böylece yeni bir görünüm ile yeni bir hava yakalanmış olur. Özellikle değişiklik arzu eden müşterilerimize rutin epoksi boya hizmeti vererek zeminin bir kısmını ya da tamamını hızlıca değiştirebiliyoruz. Bir kaç renkten oluşan kombinasyonlar yaratmak da Ergene halkına verdiğimiz hizmetlerden sadece bir tanesidir.