Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Kapalı alanların zeminlerinde kullanılan zemin kaplama yöntemleri arasında son yıllarda sıklıkla tercih edilen bir zemin kaplama yöntemi bulunuyor. Bu yöntemin adı epoksi zemin kaplama yöntemidir. Epoksi zemin kaplama farklı boya ve kimyasallar kullanılarak zeminin belirlenen alanının tamamen aynı renkte ve desende boyanmasıdır.

 Esenyurt Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplama olarak yapıla zemin kaplamalar bu yöntemi bilen ve uygulamış kişiler tarafından yapılması gerekir. Çünkü epoksi kaplama yöntemi ile zemin kaplama yapmak gerçek bir uzmanlık gerektirmektedir. Zeminin etüdünün yapılması, ihtiyacı olan kimyasalların belirlenmesi ve hangi ürünler kullanılarak epoksi kaplamanın yapılacağı bu uzmanlık sahasında belirlenebilmektedir.

 

Epoksi zemin kaplama yöntemi olarak adlandırılan bu yöntemde uygulamanın merkezinde boya bulunmaktadır. Epoksi zemin olarak ortaya çıkan kaygan ve parlak zeminin oluşmasını sağlayan boyalar, epoksi boya olarak adlandırılmaktadır. Uygun nitelik ve kimyasallarla üretilmiş epoksi boyalar, kullanıldıkları alanlarda boyadan ziyade farklı bir zemin kaplama malzemesi kullanılmış izlenimi oluşturmaktadır.

 

 Esenyurt Epoksi Boya

 

Kullanılan mekanın genel akustiğine ve dekorasyonuna uygun modelleme ve tasarlama imkanı sunmaktadır. Epoksi boya kullanılarak kaplanan zeminler kirlenme ve tozlanma gibi durumlarda kullanıcılarına önemli avantajlar sağlamaktadır. Herhangi bir temizleyici ile kolaylıkla temizlenebilen epoksi zeminler, uzun ömürlü ve dayanıklı boyası sayesinde kirden arınırken renginde herhangi bir solma ve silinmeye sebebiyet vermemektedir.

 

Firmamız epoksi zemin kaplama firması olarak istediğiniz epoksi zemin kaplama hizmetini başarı ile vermektedir. Kaliteli ve uzun ömürlü zemin kaplama hizmetlerini satın almak için firmamızı arayınız.