Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Birçok organize sanayi bölgesine hizmet veren EpoksiCenter Firması Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine de kusursuz hizmet sunmaktadır. Zeminin üst yüzeyini olumsuz hava koşullarına, mevsim normallerin üstünde seyreden hava değişimlerine, sürtünme, kirlenme, yağlanma, tozlanma, ıslanma ve kimyasal maddelerin zararlı etkilerine karşı korumak için renkli ve dekoratif malzemeler kullanılarak örtülmesi işlemi ile karşımıza çıkan zemin türüdür. Zemin kaplamada epoksi zemin tercih edilen en kaliteli zeminlerden biridir. Epoksi zeminin ve epoksi boyanın sunduğu çeşitli avantajlar bulunmaktadır.

 

 Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Eskişehir OSB de vermiş olduğumuz epoksi zemin kaplama hizmeti ile birçok müşterimizi memnun etme başarısı göstermiş bulunmaktayız. Epoksi zemin çeşitli avantajları bir arada sunabilen bir zemin türüdür. Bu avantajların başında hijyen gelmektedir. Epoksi zeminin kiri tutmayan bir yapısı vardır. Suyu geçirmezler. Bu durum kolaylıkla temizlenebilmesine olanak tanımaktadır.

 

Toz tutmamaları da temizlik işleminin etkisinin uzun olmasına imkan sağlamaktadır. Antibakteriyel yapıları, hijyenik özellikleri ve şık, kaliteli görünümleri epoksi zemin kaplama işleminin çeşitli yerlerde tercih edilmesini sağlamıştır. Tüm bu özellikleri ve kolay tamir imkanı epoksi zeminin avm, okul, spor salonları, firmalar ve hastaneler gibi farklı alanlarda öne çıkarmaktadır.

 

 Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Eskişehir OSB de epoksi boya hizmetimizde mevcuttur. Epoksi zeminin avantajlarını, hijyenini ve kalitesini tamamlayan en önemli unsur epoksi boya işlemidir. Zeminin ve duvarların epoksi ile kaplanması zararlı mikroorganizmalara karşı en yüksek korumayı ve hijyeni sağlamaktadır. Firmamız epoksi boya hizmetini de değerli müşterilerimize sunmaktadır. Bu işlem gerçekleştirilirken, öncelikle boyanın yapılacağı bölgeler belirlenir.