Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Gününüzde İstanbul ilinin hemen hemen her bölgesine hizmet vermekte olan EpoksiCenter firması Eyüp ilçesinde de güvenli hizmet politikası ile çalışmaktadır. EpoksiCenter firması epoksi zemin kaplama, otoparklar, alışveriş merkezleri, çeşitli ofisler, devlet kurumları, depolar, laboratuvarlar, spor salonları gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Firma olarak uzun yıllar boyunca epoksi zemin işlerini kaliteden ödün vermeden düzgün malzemeler kullanarak yapmaktayız ve her şeyden önce müşteri memnuniyeti bizler için ön plandadır.

 

 Eyüp Epoksi Zemin Kaplama

 

Eyüp’te epoksi zemin kaplama konusunda en iyi ve güvenilir firmayız. Epoksi zemin kaplama işleminin bilinen özelliklerinden en önemlileri hiç kuşkusuz ki toz tutmamalarıdır. Ayrıca, kolay bir şekilde temizlenme ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Bu sebepten dolayı günümüzde yaygın kullanım alanına sahip olup sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca bu epoksi zemin kaplamalar tamamı ile hijyenik ve anti – bakteriyel özellikte olup sade ve temiz bir görüntü sağlarlar. Aynı zamanda bu kaplamaların bakımları ve onarımları oldukça kolay yapılabilmektedir.

 

 Eyüp Epoksi Boya

 

Eyüp’te epoksi boya işlemlerini de uygulayan firmamız, epoksi zemin kaplamalarını istenilen bir renk seçeneğinde uygulayabilmektedir. Ayrıca her çeşitte zemin kaplama işlemlerinde boya, bakım ve onarım hizmeti de verilmektedir. Firmamız epoksi boya işlemleri yapılmakla birlikte zeminde gerekli olan temizlik, bakım, onarım ve dolgu işlemlerini de uzun süre deneyime sahip olan ustalar tarafından yapmaktadır. Uygulama yapılacak zeminde gerekli görülen düzenlemeler yapıldıktan sonra boyama işlemi de kolaylıkla yapılmaktadır.