Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Günümüzde İstanbul ilinin hemen hemen her bölgesine hizmet vermekte olan EpoksiCenter firması Fatih ilçesinde de güvenli hizmet politikası ile çalışmaktadır. Günümüzde zemin kaplama uygulamaları, kalitenin ve profesyonelliğin en çok arandığı uygulamalardan biridir. Kaplanan zeminin dayanıklı olması, kolay temizlenebilir ve her renk boyayı tutabilecek özellikte olması aranan nitelikler içerisindedir. Bu sebeple belli bir zeminin kaplaması yapılırken, tercih edilen firma ve firmanın kullandığı malzeme seçenekleri oldukça önemlidir.

 

 Fatih Epoksi Zemin Kaplama

 

Belli bir zemin kaplama için, sektör üzerinde en uygun olarak epoksi zemin kaplama ürünü tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedeni, epoksi zemin kaplama karışımının içinde bulunan epoksi maddesinin yüksek yapışma özelliği olan bir akışkan olmasıdır. Akışkanlık özelliğini kırmak ve epoksi maddesinin daha sert ve yapışkan olmasını sağlamak için epoksi zemin ürünleri kullanılmaktadır. Epoksi ile kaplanan zeminler her türlü darbe, mevsim şartları, sıcaklık derecelerine karşı oldukça dayanıklıdır.

 

 Fatih Epoksi Boya

 

Kaplama uygulamalarının belirlenen zemin üzerinde son bulmasının ardından; otopark, avm, ofis, spor salonu gibi toplu hizmete açık olan alanların epoksi boya işlemleri gerçekleşir. Boyama aşamasına geçmeden önce kaplaması yapılan zemin, toz ve kirlerden arındırılır. Eğer mevcut zeminde bir eğim mevcutsa dolgu veya törpüleme işlemleri gerçekleşir. Zeminin hazırlık aşamasının ardından uygun bir boya seçimiyle birlikte, epoksi zeminin boyama işlemleri gerçekleşir. Bu işlemler gerçekleşirken tecrübeli ve uzman teknisyenler hazırlanan plan doğrultusunda hareket eder. Epoksi; oldukça önemli bir ürün olmasının yanında, uzman teknisyenlerin işçiliği ve ekipmanların yeterliliği de oldukça önemlidir.