Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Gebze bölgesinde, modern zemin uygulama ve kaplama sistemleri hakkında 1998 yılından bu yana tecrübe ve bilgi birikimi ile başarılı işlere imza atan bir firma: EpoksiCenter. Sektöründe güvenilir ve tanınan firma; özellikle otopark tasarım, gıda, sağlık ve mağazacılık alanlarında endüstriyel zemin çalışmaları yapmaktadır. Gebze bölgesinde bulunan şirketler için doğru epoksi uygulamaları için başvuracakları tek firma. Kalıcı, estetik görünümlü, toz tutmayan zeminler için etkili ve kalıcı çözümler kesinlikle burada.

 

Kirlenme, tozlanma, aşındırma, dış hava koşullarına karşı zeminlerinizi korumak için epoksi kaplamaları tercih etmelisiniz. Epoksi boyala ile kaplanan son derece sağlam bu zeminler; epoksi zemin olarak adlandırılıyor. Renk seçeneklerinin fazla olması, diğer zemin türlerine iyi bir alternatif oluşturmasında etkili. Endüstriyel ve otopark zeminleri yanında, ev, ofis ve laboratuvar zemin kaplamalarında da epoksi zemin türü son yıllarda ön plana çıkıyor.

 

 Gebze Epoksi Zemin Kaplama

 

EpoksiCenter, epoksi zemin kaplama uygulamaları sırasında ithal edilen kaliteli ürünleri kullanır. Uzun ömürlülük için bu olmazsa olmazdır. Hata halinde bu zemin kaplama türünde geri dönüş şansı yoktur. Bu sebeple firma, kaplama işini büyük bir titizlik ve profesyonel ekibi ile yapıyor. Doğru uygulama, düşük maliyete yol açar, bu da firma tarafından müşterilerinin cebine ekonomik fiyatlar olarak yansıtılmakta. Uygulamanın püf noktalarını bilen sayılı firmalardan biri olarak, zemin türüne göre epoksi zemin uygulamada yol haritasını çizer, süreçte müşteri ile karşılıklı iletişimde kalır.

 

Firmanın, epoksi zemin kaplaması ile temizlik, konfor, estetik ile baş başa kalırsınız. Epoksi zemin kaplamaların, hijyenik ve kolay temizlenebilen özellikleri ile sundukları geniş renk yelpazesi dikkatten kaçmamalı. Bu konudaki teknik gelişmeler ve yenilikler firma tarafından takip edilmekte ve uygulamalara yansıtılmaktadır. Hazırlık aşamasında zemin tutuculuğu yine özenle incelenmektedir. Çok pürüzsüz ve çok çukur içeren alanlar kaplama için uygun değildir.

 

 Gebze Epoksi Boya

 

Bu tarz zemin kaplamalarında kullanılan kuvvetli yapışkan özelliği olan reçine kıvamında kimyevi boyadır. Asitlere, suya, alkaliye karşı epoksi boya oldukça dirençlidir. Firma, tarafından kolay şekil alabilmesi ve kuruduktan sonra kimyasal ve fiziksel etkilere karşı korumalı sağlam zeminleri oluşturması ve güzel bir görünüm sunması açısından tercih edilen bir boya. Kullanımı ise her geçen gün giderek artıyor. Bu boyayı kullanarak yaptığı epoksi zeminler ile ünlü şirketlere yıllardır hizmet veren firma, Gebze’de de sonuç garantili hizmetleri ile yanınızda.