Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksicenter firması, Gebze Organize Sanayi Bölgesinde de birçok firmaya hizmet vermiştir. Zeminin üst yüzeyini olumsuz hava koşullarına, mevsim normallerin üstünde seyreden hava değişimlerine, sürtünme, kirlenme, yağlanma, tozlanma, ıslanma ve kimyasal maddelerin zararlı etkilerine karşı korumak için renkli ve dekoratif malzemeler kullanılarak örtülmesi işlemi ile karşımıza çıkan zemin türüdür. Kaplama ile ortaya çıkan epoksi zemin, eskisinden daha sağlam ve darbelere karşı sert bir yüzeydir. Şirketlerin en çok tercih ettiği zemin çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Dekoratif ve görsel yönü de bu tercihin sebeplerinden.

 

 GOSB Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zeminleri elde etmek için kimyevi boya kullanılarak uygulanan kaplama yönteminin sektörde kullanılan adıdır. Estetik görünümü, dayanıklılık, hijyenik ve kolay temizlenebilir olması epoksi zemin kaplama türünün öne çıkan özelliklerinden sadece birkaçı. Talep edilen her renkte zemin kaplamasının yapılabilmesi ise ürünün ayırt edici yanlarından. Epoksi, halk tabiri ile bal kıvamında reçine olarak biliniyor ve kuvvetli yapıştırma gücüne sahip. Kimyevi maddelere karşı geçirgen bir yapısının olmaması önem kazanıyor. Alkali direnci ise yüksek, izolasyon niteliği var.

 

 GOSB Epoksi Boya

 

Epoksi zemin kaplamalarında kullanılan kimyevi boya epoksi boya. Bu boya; asitlere, suya dirençli, zamana bağlı olarak bu direnci azalmıyor, kuvvetli bir yapıştırıcı niteliği ile kimyasal bir boya. Bu kimyasal bir reçine olarak da tarif edilebilir. Şık görünüşü ve kolay şekil verilebilmesi nedenleri ile zemin kaplamalarında yaygın olarak kullanılıyor. Boya kuruduktan sonra fiziksel ve kimyasal etkenlere karşı oldukça dayanıklı bir hal almaktadır.

 

Epoksi zemin kaplama uygulamaları, profesyonel bir firma ile çalışmanızı gerektirir. Ekili ve istenilen sonuçlar için İstanbul’da kurulan Epoksicenter.com.tr adresine başvurabilirsiniz.