Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksi zemin kaplama uygulamaları, sektör içerisinde kalitesinden oldukça söz ettirerek günümüzde yaygın hale gelmiştir. Ancak, üstün kalite sunan epoksi kaplamalarından faydalanabilmek için ise profesyonel bir firmadan yardım almak çok daha doğru olacaktır. Nitelikli işçilikleri ile tecrübeli bir kadroya sahip olan EpoksiCenter, müşteri memnuniyet ilkesini benimseyerek profesyonelliğini yansıtmaktadır. Ayrıca firmamızın, istanbul anadolu yakası osb içerisindeki hizmetleri için irtibat numaralarının kullanılması tavsiye edilir.

 

 İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplama; otomotivden sanayi sektörüne, dekoratif ürünlerinden endüstriyel tasarımlara kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Dayanıklılığı oldukça yüksek olan epoksi zemin kaplama alanlara, kullanıcıların herhangi bir mağduriyet yaşamasına müsaade etmemektedir. Epoksi kaplamanın dayanıklılığını gösteren durumlarsa zeminin; nem, sıcaklık değişimleri, aşınma, kimyasal teması gibi durumlarda zarar görmemesidir. Bu nitelikler doğrultusunda epoksi zemin kaplama uygulamaları büyük ilgi görmektedir.

 

 İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi ile kaplanan bir zemin, boya uygulamalarına da oldukça müsaittir. Firmamız tarafından öncelikle mekanın analizi gerçekleştirildikten sonra, arzu edilen boya tipiyle epoksi boya uygulamaları gerçekleştirilir. Özellikle otopark çizgileri için mühim olan boyama işlemleri, kullanıcıların mevcut zeminden maksimum verim elde edebilmesi için kesinlikle ön hazırlığa ihtiyaç duyar. Firmamız da epoksi boya işlemleri öncesi zemin üzerinde detaylı inceleme gerçekleştirerek, zemini boyaya uygun hale getirir. Ardından uygun epoksi boya malzemeleri hazırlanarak, zemin üzerinde uygulaması gerçekleştirilir.