Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Günümüzde İstanbul ilinin hemen hemen her bölgesine hizmet vermekte olan EpoksiCenter firması Kâğıthane ilçesinde de güvenli hizmet politikası ile çalışmaktadır. Belli bir zemine uygulanan kaplama işlemleri, başta güvenlik olmak üzere görünüme kadar olan tüm belirleyiciler için önem arz etmektedir. Kolay yıpranan veya sürekli tadilat isteyen bir zemin, kullanıcılar için maddi ve manevi birçok mağduriyetleri beraberinde getirebilmektedir. Ayrıca dayanıklı olmayan bir zemin kaplama can ve mal kayıplarına da sebebiyet verebileceğinden, uygulama işlemlerinde oldukça hassas olunmalıdır.

 

 Kağıthane Epoksi Zemin Kaplama

 

Zemin kaplama ürünlerinden olan epoksi zemin kaplama ise, sektör içerisinde en çok tercih edilen üründür. En büyük nedeni, epoksinin tek başına termoplastik grubunda yer alan ve yüksek yapışkanlık özelliğine sahip bir madde olmasıdır. Bu maddenin belli sertleştirici ürünlerle karıştırılması sonucu zemin kaplama için vazgeçilmez bir ürün elde edilmiş olur. Gerçekleşen epoksi zemin uygulamaları, uzun yıllar dayanıklılık özelliğiyle kullanıcılara maddi mağduriyetler yaratmamaktadır.

 

 Kağıthane Epoksi Boya

 

Epoksi zemin kaplama uygulamalarının ardından mevcut zemin, belli bir boya uygulamasına ihtiyaç duyar. Belirlenen epoksi boya ile kaplanan zemin oldukça rahat bir şekilde boyanır ve zemin üzerinde dağılmaz. Mevcut boya renginden maksimum verim elde edebilmek için boya işlemlerinden önce zeminin istenen şekilde hazırlanması gerekir. Boya işlemlerinin teknik ekip işçiliği doğrultusunda gerçekleşmesinin ardından zemin üzerinde kusursuz bir görünüm oluşur. Zemin oldukça güvenli ve maksimum hijyen özelliği sayesinde kirlere karşı oldukça duyarlıdır. Ayrıca epoksi ile kaplanan bir zemin kolay temizlenir ve modern bir görünüm sunar.