Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

EpoksiCenter firması epoksi zemin kaplama ve boyama alanında 1988 yılından günümüze kadar hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu alt yapı ve tecrübe ile kalite standartlarında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri öncelikli amacı müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla EpoksiCenter firması epoksi zemin kaplama hizmet ağını gün geçtikçe artırmaktadır. Kırklareli’nde de müşterilerine epoksi zemin kaplama hizmeti vermektedir.

 

 Kırklareli Epoksi Zemin Kaplama

 

Kırklareli’nde epoksi zemin kaplama hizmetini profesyonel ekimiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Epoksi zemin kaplamanın birçok avantajı vardır. Epoksi zemin kaplamanın en belirgin özellikleri her türlü zemine uygulanması ve üstünde toz tutmamasıdır. Bununla beraber epoksi zemin su geçirmemekte ve kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Ayrıca hijyen ve anti bakteriyel özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Epoksi zemin kaplamalar temiz ve tarz görünümüyle beraber tamir ve bakımları da kolaydır.

 

Okul, spor salonu, ofis ve AVM gibi mekanlarda olduğu gibi bütün devlet kurumlarına da epoksi zemin kaplama hizmeti vermektedir. EpoksiCenter firması epoksi zemin kaplama yaptığı günden itibaren müşterilerine 5 yıl garanti vermektedir.

 

 Kırklareli Epoksi Boya

 

Firmamız aynı zamanda epoksi boya alanında da Kırklareli’nde hizmet vermektedir. Epoksi zemin kaplamalarınız zevkinize göre isteğiniz her türlü renge boyanabilmektedir. Bununla beraber firmamız hali hazırdaki her türlü epoksi zemin kaplama ve boyama alanında da tamir ve bakım hizmeti vermektedir.

 

EpoksiCenter firması epoksi hizmeti dışında zeminlere fayans ve seramik döşemesi de yapmaktadır. Ayrıca asma tavan, ses yalıtımı ve dış cephe mantolama işlemlerini de profesyonel ekibi ile yapmaktadır.