Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Ticari, endüstriyel ve konut döşeme söz konusu olduğunda, en iyi seçeneklerden biri Kırklareli Sanayi Bölgesi epoksi zemin kaplamadır. Uzun yıllar dayanan dayanıklı, sağlam, çok yönlü, kaymaya dayanıklı ve estetik açıdan çekici zeminler sağlar.

 

 Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplama, minimum 2 milimetre epoksi zemin kaplama kalınlığına sahiptir. Bu kalınlık, her zaman ağır darbelere, aşırı sıcaklığa ve kimyasallara maruz kalan yüksek trafikli alanlar veya zeminler için idealdir. Her biri tesisin türü ve tesisin bulunduğu ortam için uygun olan birkaç tip epoksi zemin kaplaması vardır. Her tipin dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü olduğunu söyleyebiliriz..

Toplam kalınlığı 2 milimetreden az olan birkaç kat epoksi kaplama seçenekleri de mevcuttur. İkisi arasında birkaç kat kaplama daha yaygındır, çünkü işlemin gerçekleştirilmesi daha kolaydır.

 

Bununla birlikte, epoksi ve betonun maksimum yapışmasını sağlamak için zeminin hazırlanması ve astarlama işleminin hala yapılması gerekecektir. Epoksi zemin kaplamasının daha az kat katmanları olmasına rağmen, yine de çok dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

 

Hem epoksi zemin hem de kaplamalar, kesinlikle estetik gereksinimlerinizi karşılayacak bir renk yelpazesine sahiptir. Ayrıca, metalik epoksi zemin kaplamaları, sunduğu yaratıcı tasarımlar nedeniyle hem ticari hem de konut müşterilerinden daha fazla ilgi görüyor.

 

 Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi epoksi boya lateks akrilik bir üründür ve boyanın içine bir miktarda epoksi eklenmesiyle epoksi boya oluşur. Dayanıklılık, mukavemet, uzun ömür ve kimyasal direnç açısından, epoksi kaplama kesinlikle daha üstündür fakat epoksi boyanın da sunmuş olduğu kullanım rahatlığı yadsınamaz.