info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Kocaeli Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin, EPOKSİCENTER

EpoksiCenter firması Kocaeli bölgesinde de hizmet vermektedir. Kocaeli Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde de profesyonel hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Epoksi zemin kaplama konusunda çok fazla şirket bulunmamaktadır. Buna rağmen epoksi zemin kaplama ihtiyacı olan kimseler güvenilir bir şirket bulmak konusunda zorlanmaktadır. Bu noktada ihtiyaç duyan kişilerin karşısına güvenilir bir firma olarak Epoksi Center çıkar. Epoksi Center hem epoksi zemin kaplama hem de epoksi boya konularında hizmet vermektedir.

 

Kocaeli Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi Center firması zemin uygulamaları konusunda uzman bir ekiple çalışır. Zeminin yapısına yaparak farklı çözümler ve uygulamalar üretmektedir. Aynı zamanda tüm epoksi zemin kaplama işleri uzun ömürlü olmaktadır. Epoksi alanında Türkiye’deki pek çok ilki Epoksi Center gerçekleştirmiştir. Bu yüzden de alanının öncü firmasıdır.

Epoksi Center Kocaeli Gebze Dilovası OSB bölgesinde hizmet vermektedir. Eğer ihtiyaç duyduğunuz bölge burası ise Epoksi Center size destek verebilmektedir. Ayrıca istendiği takdirde Türkiye’nin her noktasına hizmet götürebilmektedir. Epoksi zemin kaplama uygulamaları ile ilgili ihtiyaç duyduğunuzda Epoksi Center’a başvurmanız iyi hizmet almanız için yararınıza olacaktır.

 

 Kocaeli Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi Center’ın hizmet alanı oldukça geniştir. Fabrika ve otopark yol çizgileri ve boya ve tadilat işleri de yapılmaktadır. Aynı zamanda kaliteli epoksi boya uygulamaları da yapmaktadır. Bazı alanlar için şeffaf epoksi uygulamaları daha iyi olurken, bazı alanlarda ise epoksi boya uygulamaları daha iyi olmaktadır. Şeffaf epoksinin kullanım alanları hastane, otopark, alışveriş merkezi gibi alanlardır.