Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Zemin kaplama bir işyeri, spor salonu, otopark, avm yada ev gibi yaşam alanları için önemli olan bir işlemdir. Bu işlemlerin uzun süre dayanabilmesi için sağlam ve her türlü şarta uyumlu bir şekilde yapılması gerekmektedir.

 Kocaeli Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

Özellikler zemin kaplamalarının baş düşmanı olan su veya sıvı maddelere karşı dayanıklı malzeme kullanılması kaplama yapılan zeminin uzun süre dayanmasını sağlamaktadır. bunun içinde en dayanıklı malzeme epoksi boya denilen malzemedir.

Epoksi bir tür yapıştırıcı madde olan reçine türü bir kimyasal malzemedir. Suya ve aside dayanıklı bir malzeme olması boya, kaplama ve dekoratif yapılarda kullanımını artırmıştır. Kocaeli gebze plastikçiler OSB bölgesinde faaliyet gösteren epoksi center 1998 yılından beri faaliyette olan bir epoksi zemin kaplama ve epoksi boya firması olarak dikkat çekmektedir.

Firma marmara bölgesinde Fabrika, otopark, ev, işyeri, okul, avm gibi alanların epoksi zemin uygulamaları alanında hizmet vermektedir. Epoksi ile yaşam alanlarınızı standart bir görünümden çıkartıp sağlam ve renkli yapılara dönüştürebilirsiniz.

 Kocaeli Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

Epoksi boya özelikle son dönemlerde tercih edilme oranı yüksek bir yapı ve kaplama mazlemesi olarak dikkat çekmektedir. Yapıştırıcı ve tutucu özelliği ile yapıların daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca kolay temizlenme ve antibakteriyel özelliği sayesinde bir çok kişi tarafından birinci öncelik olarak kullanılmaktadır. Sizlerde her türlü kaplama ihtiyaçlarınız için kaliteli malzeme ile hizmet veren uygun fiyatlı epoksi center ile iletişime geçebilirsiniz.