Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksi zemin açısından tercih edilen bir maddedir. Kullanıcısına sağladığı çeşitli kolaylıklarla dikkat çekmektedir. Epoksi zemin kaplama işlemi, zeminin epoksi boya ile kaplanması ile gerçekleştirilmektedir. Son derece hijyenik olan bu madde, bu sebeple zemin kaplamalarında kullanılabiliyor. Ayrıca kimyasal madde, yağ gibi maddeleri geçirmiyor oluşu büyük avantaj sağlamaktadır. Kolay temizliği ile de tüketicinin her isteğini yerine getirmektedir.

 

 Sarıyer Epoksi Zemin Kaplama

 

Özellikle büyük ve kurumsal olan firmaların tercih ettiği epoksi zemin kaplama işlemi için bütün hizmetlerimize Sarıyer’de de devam etmekteyiz. Firmanızın zeminine kazandırmak isteyeceğiniz sağlamlık çokta uzağınızda değil. Epoksi boya sayesinde zeminleriniz her türlü hasar veya aşınmaya karşı koruma altına alınacaktır.

 

Eski görünümlü ve yıpranmış zeminler için de yardımınıza epoksi koşmaktadır. Yani epoksi kaplama sadece zemininizi sağlamlaştırmakla kalmayıp aynı zamanda zarar gören zeminlerini onarmaya da yardımcı olmaktadır.

 

Ayrıca epoksi kaplama zemininizin sınırsız renk seçeneği bulunmaktadır. Tercihinize kalmış olan çeşitli renk seçenekleri ile istediğiniz şıklığa kavuşmanız mümkün. Genellikle beyaz gibi açık renklerde seçiliyor olması daha ferah ve temiz bir görünüm sağlaması içindir.

 

 Sarıyer Epoksi Boya

 

Epoksi boyanın kullanım alanları ve kullanıcısına sağladığı faydalar saymakla bitmez. Öncelikle estetik ve klas duruşu ile kullanıcıyı cezbetmektedir. Sıvı ve kimyasalları geçirmiyor olması ve kolay temizlenmesi herkesin tercih etmesine sebep olmaktadır. Ayrıca epoksi boya uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekmektedir. Epeksi boya ile zemininiz istediğiniz renge boyanabilir. Öte yandan kaygan zemininize epoksi boya ile veda etme şansı bulabilirsiniz.