Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksi, birçok yerin zemin kaplamasında kullanılan bir malzemedir. Hem sağladığı faydalar sayesinde hem de güzel bir görünüm veriyor olması ile oldukça tercih edilmektedir. Epoksi zemin kaplama hizmeti veren firmamız İstanbul’un birçok semtinin yanı sıra hizmetlerini Sultangazi’de de sunmaktadır. Kaliteli işçiliğimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

 

 Sultangazi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi zemin kaplama işlemi birçok tüketici tarafından tercih edilen bir işlemdir. Şık görünümü, birçok renk seçeneğinin olması, kolay temizlik sağlaması ve daha birçok sebep ile tüketicileri cezbeden bir işlemdir. Sultangazi için de bu hizmeti vermekteyiz. Eğer siz de epoksi ile zemininizi güçlendirmek istiyorsanız ve bunu kaliteli bir ustalıkla yapmak isterseniz ulaşabileceğiniz en güvenilir firma olmaktan gurur duyarız.

 

Firmamız uzun zamandır bu sektörde hizmet vermesiyle birlikte müşterilerinin isteklerini daha kolay anlamaktadır. Bu sebeple epoksi kaplamanızdan asla pişman olmazsınız. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra sizlere 5 yıl garanti de sunmaktayız.

 

 

 Sultangazi Epoksi Boya

 

Sultangazi de sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra epoksi boya işlemlerinizi de gerçekleştirmekteyiz. Yapmak istediğiniz her zemin kaplama işleminizin boya ya da tamiri ile ilgileniyor olmak bizi mutlu eder. Epoksi boyanın öncesinde gerekli olan temizliği yaparken aynı zamanda zemininizde bulunabilen hasar yada dolgu gerektiren işlemleri de yerine getirmekteyiz.

 

Zemin işlemleri konusunda alanında en iyisi olan ustalarımız sayesinde kaplama ve boyama işlemleriniz en kısa sürede bitecek ve zemininizi birkaç saat içinde tekrar kullanabileceksiniz.