Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksi geniş kullanım alanlarına sahip olan bir malzemedir. Çeşitli mobilya yada dekorasyon ürünlerinde kullanılmakla birlikte en sık kullanım alanı zemin kaplamalarıdır. İçerdiği özellikler sayesinde zemininizin istediğiniz şekilde olmasını sağlar.

 

Kaygan zeminlere uygulanabilecek kaplama ile kayganlığın önüne geçmek mümkün hale gelir. Epoksi toz tutmama özelliği ile kolay temizlenirken ayrıca birçok maddeyi geçirmiyor oluşu da hijyen sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

 

İşine heyecan ve hevesle yaklaşan firmamız faaliyetlerini Tekirdağ’da da sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanan ve müşterilerine en uygun hizmeti sağlamayı hedefleyen firmamız sayesinde zemininizde olması gereken şıklık ve sağlamlığa ulaşmanız çok kolay. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek.

 

 Tekirdağ Epoksi Zemin Kaplama

 

Firmamız, uzun süredir bulunduğu sektörde gelişen gelişmelerin sürekli takipçisidir. Sunduğu hizmetlerin içerisinde epoksi zemin kaplama da bulunmaktadır. Bu hizmeti sunduğu şehirlerin arasında Tekirdağ’da yer almakta.

 

Zemininizde oluşan sorunların önüne geçmek ya da daha iyi zemine sahip olmak için epoksi zemin kaplama tercih edilebilir. Firmamızın sunacağı üstün hizmetler sayesinde zemin kaplama işleminden memnun kalmamanız imkansız. Kaplama işleminin ardından 5 yıl garanti vermekteyiz.

 

 Tekirdağ Epoksi Boya

 

Firmamızın Tekirdağ’a sunmuş olduğu hizmetler arasında epoksi boya işlemi de yer almaktadır. Hem dayanıklı olması hem de güzel görünümü ile epoksi boya oldukça tercih edilmektedir. Boya işlemi öncesinde zeminin dikkatlice temizlenmesi gerekir. Bu temizlik işlemi firmamızın çalışanları tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca zeminlerde oluşabilen kırılma ya da hasarlara firmamız tarafından dolgu işlemi uygulanır.