Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksi tüketicilerin birçok alanda kullandıkları bir malzemedir. En çok rastladığımız kullanım alanı okul, avm ya da iş yeri gibi alanlarının zemin kaplamasıdır. Epoksi, taşıdığı diren gücü sayesinde oluşabilecek darbelere karşı dayanıklılık göstermektedir. Bu durum sayesinde zemininize uygulamış olduğunuz epoksi kaplamanın ömrü de uzun olacaktır.

 

Ayrıca toz tutmuyor olması ve yabancı maddeleri geçirmiyor olması sizi daha hijyenik bir ortama kavuşturabilir. Seçebileceğiniz birçok renk seçeneği ile birlikte alanlarınızı daha nezih ve ferah bir duruma getirebilirsiniz.

 

İstanbul’un birçok semtine hizmet vermekte olan firmamız Tuzla’yı da unutmuyor. Tuzla’da gerçekleştireceğiniz epoksi zemin kaplama işlemlerinde kaliteli bir hizmetten yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 Tuzla Epoksi Zemin Kaplama

 

Firmamızın pazarlama anlayışı müşteri odaklılık mantığına dayanmaktadır. Dolayısıyla Tuzla’da gerçekleştireceğimiz her epoksi zemin kaplama işleminde önceliğimiz sizin istek ve ihtiyacınız olacaktır. İşinde profesyonel çalışma ekibimiz sayesinde kaliteli bir zemine sahip olmamanız imkansız.

 

1998 yılından bu yana epoksi zemin kaplama hizmeti veren firmamız, Tuzla’da da müşterilerinin ihtiyacını karşılamaktadır. 5 yıl garanti sunduğumuz işlemlerimiz sayesinde zemininizi istediğiniz görünüme kavuşturmak için yanınızdayız.

 

 Tuzla Epoksi Boya

 

Firmamızın Tuzla’da epoksi boya işlemini de hizmete sunmaktadır. Epoksi boya işlemlerinden önce gerekli olan temizliği de firmamız yerine getirmektedir. Ayrıca eğer zemininizde herhangi bir hasar varsa bu hasarları giderdikten sonra boya işlemine geçilir. Boya işleminde gerekli donanıma sahip ustalarımız işi kısa sürede bitirirler.