Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Birçok organize sanayi bölgesine hizmet veren EpoksiCenter Firması Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesine de kusursuz hizmet sunmaktadır. Epoksi Center başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine hizmet veriyor. Epoksi söz konusu olduğunda Epoksi Center Türkiye’nin önde gelen, en çok tercih edilen firmalarından biridir. Epoksi Center’a isterseniz telefon aracılığıyla, isterseniz de epoksicenter.com üzerinden ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Zemin Kaplama

 

Epoksi son yıllarda hem dünyada hem de Türkiye’de sıklıkla kullanılan bir malzeme durumunda. Hem toz tutmaması hem de kolayca temizlenebilmesi sebebiyle fazlasıyla tercih ediliyor. Çünkü epoksi zemin kaplama her türlü malzemenin üzerine uygulanabiliyor. Yani zemininiz ister ahşap olsun, ister taş olsun, epoksi zemin kaplamayı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda epoksi su geçirmezlik özelliğiyle de dikkat çekiyor.

 

 Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Epoksi Boya

 

Epoksi boya da tıpkı epoksi zemin kaplama gibi çok tercih edilen ürünlerden. Epoksi zemin kaplamaları, epoksi boya yardımıyla istediğiniz herhangi bir renge dönüşebiliyor. Epoksi Center uygulama hizmetinin yanında bakım ve tamir hizmetleri de vermektedir.

 

Epoksi boyalar konusunda herhangi bir renk sınırlaması mevcut değildir. İstenilen her türlü renk, her türlü zemine uygulanabilir. Epoksi hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda uygulanabilir.

 

Epoksilerin fiyatları konusunda kesin bilgiler vermek çok mümkün değildir. Çünkü epoksi fiyatları pek çok faktöre göre değişkenlik gösterebilir. Kaplama cinsi, kalınlığı gibi faktörlerin yanında, yüzeyin ne kadar düzgün olduğu, yüzeyin türü gibi faktörler de epoksilerin fiyatını etkiler.