Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Kimyasal bir reçine olan epoksi boya, kuruduktan sonra ki zamanlarda yapısında meydana gelen sertleşme ile fiziksel ve kimyasal tüm etkilere karşı dayanıklılık kazanır. Şekillenme özelliği ve gösterişli durması bakımından çoğunlukla epoksi kaplama işlemlerinde kullanımı tercih edilir.

 

Epoksi boya kullanımının artması ile dekorasyon dünyasında bam başka bir pencere ile ayrı dünya açılmış oldu. Sağlam olan bu malzeme, şekillendirilebilmesi ile istenilen tasarımların zemine yansıtılmasında büyük kolaylıklar sunmaktadır. Bu epoksi zemin kaplama işlemleri için işinde usta ile çalışmak her zaman düzgün sonuçlar doğurmaktadır.

 

 Epoksi Boya Nerelerde Kullanılır?

 

Zemin kaplamam işlemlerinde kullanılan epoksi zemin tekniği tam bir cennet niteliğinde olmaktadır. Epoksi zemin kaplama ile istenilen zeminler istenilen sağlamlıkta istenilen tasarımlar yapılabilmektedir. Bu nedenleri ile bu epoksi boya değişmez zemin kaplama teknikleri arasında yer almaktadır. Dekor amaçlı kullanımı son zamanlarda artmış olan bu teknik ilerledikçe ustalar tarafından daha güzel tasarımlar çıkabilmektedir.

 

Ustalar sayesinde çıkan bu başarılı uygulaman ile çok daha başarılı ürün elde edilmektedir. Bu nedenle ustaların kalitesi bu ortamda önemli bir husus olarak görülmektedir. Kullanım alanı çok olan epoksi boya evin içerisinde belli bazı eşyaların tasarımı için de kullanılabildiği söylenebilmektedir. Epoksi boya masa, mutfak tezgahları gibi kullanılan en eşyalarından yalnızca bir kaçı olmaktadır.

 

Çok kullanım alanına sahip epoksi boya, hem zeminlerde hem de kullanılan dekoratif eşyalar üzerinde kullanıma açıktır.