Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

İnsanların farklı amaçlar için kullanıma elverişli hale getirdikleri mekanlar, farklı işçilik ve malzemeler ile boyut kazandırılmaktadır. Ticarethaneler, hastaneler, laboratuvarlar, fabrikalar, spor salonları ve daha birçok mekanın zemini kullanım amacına yönelik epoksi zemin kaplama uygulaması ile daha elverişli hale getirilmektedir.

 

Toz tutma, kir biriktirme, su çekme gibi özelliği olmayan, günlük kirlerin ve tozların dakikalar içinde paspas vasıtası ile temizlenebileceği yapıda olan epoksi zemin hijyenik bir ortamı vadetmektedir.

 

Ancak beton olarak teslim alınan zeminin özellikleri baz alınarak uygulanacak olan işlemler yoğunluğuna göre fiyatlandırılmaktadır. Bu bağlamda epoksi zemin uygulamasının yapılacağı mekanın hangi sektör adına kullanıma açılacağı oldukça önem teşkil etmektedir.

 

 Epoksi Zemin Kaplama Fiyatlarını Belirleyen Etkenler

 

İlk aşamada epoksi zemin kaplama fiyatlarını belirleyen etkenler arasında mekanın ve zeminin özellikleri yer almaktadır. Betonun araç trafiğinin olacağı bir mekanda olması ve bu beton zemin üzerine epoksi zemin uygulamasının yapılma isteği, çökme ve çukur oluşma gibi ihtimalleri olup olmadığı noktasının üzerinde durularak bir yola girilmektedir.

 

Şap uygulaması yapılarak beton zemin düz bir hale getirilmekte ve daha sonra epoksi zemin uygulaması yapılmaktadır. Isıya, soğuğa, kimyevi maddelere karşı dayanıklı, tepkimeye girmeyen epoksi zemin kaplama mekana aynı zamanda estetik bir hava da katmaktadır

 

Dekoratif zemin kaplama seçenekleri ile ortam şık bir hal almaktadır. Bu noktada uygun fiyatlara kaliteli hizmet veren bir firma vasıtası ile gerekli bilgi akışı sağlanarak epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgilere sahip olunmaktadır.