info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

epoksi-zemin-kaplama-1
Epoksicenter

Endüstriyel Zemin Kaplamayı fonksiyonel olarak; açık ve kapalı otoparklar, fabrikalar, kaldırım, antrepolar, depo, petrol istasyonları, yürüyüş yolları gibi alanlarda kullanmaktayız.
Son derece harika bir ürün olan   endüstriyel zemin kaplama kullanımı ile iş yerleri görsellik ve estetiklik açıdan mükemmeliyet kazanmanın yanında; zemin ağır yüklere ve aşınmaya dayanıklı, hijyenik, kimyasal dayanım ve darbelere karşı oldukça sağlam, toz yapmayan ve kaymaz nitelik kazanmaktadır.

Endüstriyel Zemin Kaplama Nedir?

Pürüzsüz ve parlak nitelikte bir oluşum olan endüstriyel zemin kaplama sahip olduğumuz son teknolojik makineler ile uygulanmaktadır. Niteliksel bazda; yeşil, kırmızı ve gri olmak üzere 3 renk tonuna sahiptir. Kullanım alanlarında tam ve etkin netice elde edilmesi; ürünümüzün tercih edilmesinde en önemli öge konumundadır.

İş yerlerinde kullanımında ürünümüz; ürünlerin üretim taşınma ve saklanma alanları, işletmelerin çalışmaları yerleridir. İşletmelerin çalışma yerleri olması dolayısıyla; can damarı konumunda olup gerek malların; gerekse çalışanların sağlığı açısından da hayati konumdadır.

Bu bilinçle harekete etmekte ve son teknoloji harikası cihazlarımız ve alanında yılların bilgi birikimi ve tecrübesine sahip profesyonel ekibince etüt işler ve zemin kaplama işleri mükemmeliyet ölçüsünde yapılmakta ve en ufak bir eksikliğe müsamaha gösterilmemektedir.

Kimyasal atık ve aşınmaya çokça maruz kaldıkları için zeminlerin çok sağlam ve dayanıklı olması gerekir. Bu nedenle zemin; kaydırmaz, kolay temizlenme, çalışanların güvende olması çok önemlidir. Hem olası kazaların azaltılması, hem de nezih bir ortam her açıdan işletme ve çalışanlar için pozitif ve motive edici bir unsurdur. Bu bilinci şirket kültürümüze de eklemekte ve en mükemmeliyet sonuç elde etmek adına kaliteli işçilik ve malzeme ile yaparak memnuniyet garantili telim etmekteyiz.

Endüstriyel Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?

Zeminin yüzeyinde tozlanmayı önlenmek olup yıkanabilir niteliğe sahip olması kullanımı ve kalitesini artırmaktadır. Tepsili, fırçalı ve perdahlı olmak üzere üç şekilde uygulamaktayız. Zeminin niteliğine uygun sertleştirici ile betona mukavemet vererek dayanıklılığı artırmakta ve yüzeye renk vermektedir.