Open/Close Menu Epoksi Zemin Kaplama

info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Epoksi, son zamanların en çok tercih edilen zemin kaplama seçeneklerinin başında gelmektedir. Özel bir yapıştırıcıdan oluşan son derece kaliteli bir reçine olmasıyla biliniyor. Epoksi zemin uygulama alanlarının çeşitliliğiyle de müşteri memnuniyetini büyük oranda karşılamaktadır. Asit ve alkaid gibi zararlı bileşenlere dahi direnci çok yüksek olduğu birçok farklı depo ve binada dahi rahatlıkla uygulanabilir.

 

 Epoksi Zemin Kaplama ve Öne Çıkan Avantajları

 

1- Zamandan tasarruf yapılmasını sağlar: Mevcut seçenekler arasında en hızlı şekilde uygulanabilen epoksi zemin kaplama müşterilerin zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Sadece bir iş günü içerisinde tüm geniş alanlarda ve çok katlı binalarda bile uygulanmaktadır.

 

2- Uzun ömürlü kullanım: Ağırlıklara karşı mukavemet gücü oldukça yüksektir. Tamamen kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesiyle uygulandığı için uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesini yansıtır. Spor salonlarında yüzlerce kilo ağırlığa karşı dirençlidir. Mağazalardaki ve alışveriş merkezlerindeki yoğun kullanımlar için de uygundur. Dayanıklı olmasının yanı sıra tamamen dekoratif olması da bir diğer artı olarak görülüyor.

 

3- Zemin onarımında ideal: Epoksi zemin kaplama aynı zamanda yenileyici ve onarıcı bir etkiye sahiptir. Zaman içerisinde yapıların üzerinde delikler ve çatlaklar oluşabilmektedir. En küçük çatlağın bile kapatılması için bu zemin kaplama seçenekleri sıklıkla değerlendiriliyor.

 

4- Temizlik ve bakım kolaylığı: Diğer kaplamaların aksine epoksi türündeki zemin kaplamaların temizlikleri son derece pratiktir. Her daim parlak bir görüntüye sahip olduğu mekanların çok daha lüks görünmesi için uygundur.