info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Zeminlerin daha kullanışlı daha sağlıklı ve daha elverişli hale getirilmesi adına epoksi zemin kaplama uygulaması tercih edilmektedir. Toz tutmayan, kir biriktirmeyen, su çekmeyen ve kolay temizlenen epoksi yer kaplama, ticarethane, imalathene, hastane, okul ve daha birçok mekan için tercih edilmektedir.

 

Epoksi zemin kaplama işlemleri gerekli ölçümler yapıldıktan sonra belirlenen aşamalar doğrultusunda ilerlemektedir. Isıya dayanıklı, soğuğa dayanıklı, kimyevi maddelere dayanıklı, aşırı yüke dayanıklı malzemelerden üretilen epoksi zemin kaplama, farklı ebatlarda zeminler için tercih edilebilmektedir

 

Dekoratif olarak da temin edilebilen zemin kaplama, modern ortamlar için de oldukça uygundur. Hastanelerde hijyen açısında fazlasıyla yararları bulunan epoksi zemin kaplama, toz tutmayan ve kir biriktirmeyen özelliği ile hijyenik bir ortamı vadetmektedir.

 

 Epoksi Zemin Kaplama        

 

Güvenilir ve sektöre hakim bir firma vasıtası ile epoksi yer kaplama uygulamasını tercih eden tüm kişi ve kurumlar anında hizmet almaktadırlar. Gerekli zemin incelemeleri doğrultusunda zamanında müdahale edilmektedir. Epoksi zemin kaplama işlemleri ilk aşamada zemin özellikleri baz alınarak ilerlemektedir.

 

Bu doğrultuda gerekli işlemler gerçekleştirilmekte, mekanın kullanılacağı sektör baz alınarak tercihte bulunulmaktadır. Otoparklarda, et üretim merkezlerinde, hangarlarda, araç tamir atölyelerinde, ilaç fabrikalarında ve daha birçok mekanda tercih edilen epoksi zemin, pürüzsüz yapısı ile dikkat çekmektedir.

 

Mekana ve zemine göre belirlenecek fiyatlar neticesinde, modern, kullanışlı, sağlam, hijyenik bir mekana sahip olmak adına kaliteli bir firma ile iletişim halinde olmak yeterli gelmektedir.