info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Öncelikle Epoksicenter adını insanlar Google ve benzeri aramam motorlarında arattıklarında önlerine ilk olarak Epoksi Zemin Kaplama, Epoksi Zemin hizmetlerinde profesyonel çalışma kadrosu ile kendini kanıtlayan ve Esenyurt/ İstanbul firması çıkıyor.

 

Bu hizmetler; sağlık, mağazacılık, otomotiv, otopark tasarımı ve gıda bölümünde endüstriyel zemin epoksi zemin kaplama denilen çalışmalarıdır. Bin dokuz yüz seksen yılından bu yana kaliteli hizmet vermeye devam eden Epoksicenter firması, yılların tecrübesinden gelen bilgi birikimi ile epoksi zemin hizmeti sektöründe kendini başarılarıyla İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde de bugün adını duyurmuş durumdadır.

 

En önemlisi de Epoksicenter şirketi uzun yıllardan beri kurulmasına rağmen profesyonel hizmetlerini aynı bölgede ve mekanda devam etmesinden de anlaşıldığı gibi, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin memnuniyetini yansıtıyor. Epoksicenter firması, müşterilerine kaliteli ve doğru epoksi tatbiki ile daha temeli, titiz, ve güzel görünümlü hizmetler sunuyor. Epoksicenter firmasının çok geniş bir müşteri kitlesine sahip olmasının nedeni, adaleli zemin ilkesi ile kaplama sistemi alanında yıllardır aynı başarıyla hizmetlerine devam etmesi ve pek çok müşterilerin memnuniyetini kazanmasıdır.

 

 Zemin Kaplama

 

Yıllardır bilindik ve büyük firmalar ile çalışmalarını sürdüren Epoksicenter şirketi, özellikle zemin kaplama konusunda profesyonel bir hizmet sunuyor. Epoksicenter firmasının prensipleri gereği epoksi zemin kaplama uygulamasında kullandığı ürünlerin kalitesine dikkat ettiği için yaptığı hizmetin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Bu kaliteli hizmetlerden yararlanmak isteyen epoksicenter.com.tr sayfasına göz atabilir.