info@epoksicenter.com.tr
ÜCRETSİZ KEŞİF »

+90 (212) 853 40 55
HEMEN ARAYIN !!

Oto yıkama işletmelerinde epoksi zemin uygulaması oldukça önem teşkil etmektedir. Oto yıkamalarda pek çok kimyasal madde kullanılmaktadır. Araba yıkama işlemlerinde ise oldukça fazla tazyikli su ve kimyasal sular harcanmaktadır.

 

Bundan dolayı zemin epoksi zemin ile birlikte daha dayanıklı hale gelir. Epoksi zemin kaplama oto yıkama sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda yapılmaktadır. Her oto yıkama zeminin her epoksi zemin maddesi olmayacağından dolayı öncelikle zemin detaylı bir incelemeye tabi tutulur.

 

 Hem Ekonomik Hem Uzun Ömürlü Uygulama

 

Epoksi zemin oto yıkamacılar için olmazsa olmazdır. Sudan kolayca aşınan zeminlere epoksi zemin kaplaması yapılmadığı takdirde kolayca aşınabilmektedir. Zeminin dayanıklı bir hale gelmesi ve uzun ömürlü olabilmesi amacı ile epoksi zemin oto yıkamacılar için özel olarak yapılmaktadır.

 

Epoksi zemin uygulaması pek çok kişi tarafından tercih edilen ve oldukça ekonomik bir uygulamadır. Özellikle oto yıkamacıların zemini kolayca aşınabilmektedir. Su ile fazla temas edilen yüzey kolayca çürüyebilmektedir. Bunu önlemek amacı ile oto yıkamacıların zemini epoksi uygulama yapılmalıdır.

 

 Darbelere Karşı Epoksi Zemin

 

Epoksi zemin uygulanan zemin oldukça diri kalmaktadır. Koruyucu bir tabaka ile oluşturulan zemin her türlü darbeye karşı darbe emici özelliği de bulunmaktadır. Oto yıkamacılar için uygulanan epoksi zemin oldukça estetik bir görünüm elde eder. Koruyucu ve estetik bir görünüm elde etmesinden dolayı pek çok oto yıkamacı epoksi zemin uygulamasını tercih ederek hem ekonomik hem de uzun ömürlü bir zemine kavuşuyor.